WYPEŁNIJ FORMULARZ OBOK A PRZEDSTAWIMY CI CENNIK USŁUG ARCHITEKTONICZNYCH W TWOJEJ OKOLICY...

 1. Szukasz dobrego architekta,  zastanawiasz się ile kosztują usługi projektowe?. Wpisz jakiej wielkości miałby być Twój nowy dom, ile kondygnacji, ile metrów kwadratowych, z piwnicą, garażem a może bez..?
 2. Kupiłeś projekt w internecie....? chcesz go adoptować na Twoją działkę??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
 3. Chcesz niezobowiązująco poznać cennik usług architektów w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Miasta Alfabetycznie

Sumaryczna liczba

Odsłon artykułów:
1701277

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Wyszukaj Architekta

WITAMY PAŃSTWA NA STRONIE INTERNETOWEJ Znany-Architekt.pl !!!

Portal Znany-Architekt.pl jest pierwszym portalem prezentującym listę architektów w Polsce. Na stronach naszego portalu znajdziecie Państwo najbardziej znanych architektów w Polsce, architektów z dobrymi opiniami znającymi się na swoim fachu. Dokładamy wszelkich starań by lista oraz dane o architektach były stale uzupełniane i aktualizowane. Jeżeli szukasz architekta z Twojej okolicy wystarczy że odnajdziesz swoją miejscowość. Zachęcamy do wysłania zapytania do kilku architektów z Twojej miejscowości w celu porównania cen, opinii, i kontaktu z danym architektem.

Przeczytaj jakie kroki powinieneś zrobić chcąc zacząć budowę swojego domu z projektu budowlanego. Budowa domu jednorodzinnego podlega procedurze określonej w ustawie o Prawie Budowlanym, w związku z czym Inwestor przed rozpoczęciem budowy powinien poczynić następujące kroki:

 1. Inwestor powinien uzyskać Wypis z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub Decyzji o Warunkach Zabudowy.
 2. Następnie powinien zlecić uprawnionemu geodecie opracowanie mapy sytuacyjno-wysokościowej do „celów projektowych”.
 3. Inwestor powinien uzyskać zgodę na zjazd z drogi gminnej, powiatowej, wojewódzkiej lub oświadczenia o dostępności działki do drogi publicznej.
 4. Inwestor musi wystąpić z wnioskiem do zarządców/właścicieli mediów o wydanie warunków przyłączenia.
 5. Inwestor powinien zlecić wykonanie opinii geotchnicznej działki budowlanej uprawnionemu geologowi.
 6. Inwestor powinien zlecić Uprawnionemu Projektantowi (Architektowi) opracowanie projektu budowlanego: projektu architektoniczno - budowlanego, projektu zagospodarowania działki oraz dokumentacji do wyłączenia gruntu z produkcji rolnej.
 7. Inwestor zobowiązany jest do uzgodnienia projektu zagospodarowania działki zgodnie z wydanymi warunkami zawartymi w Wypisie z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub Decyzji o Warunkach Zabudowy.
 8. Następnie Inwestor powinien zwrócić się do Starostwa Powiatowego o wydanie Decyzji Pozwolenia na Budowę.
 9. Na końcu po uzyskaniu i uprawomocnieniu Decyzji Pozwolenia na Budowę jeszcze przed przystąpieniem do budowy Inwestor powinien zatrudnić uprawnionego Kierownika Budowy 

Poniżej prezentujemy listę ważnych pytań na które powinieneś znać odpowiedź - na pewno zainteresują Cię poniższe zagadnienia.

 Polecamy portal: https://znany-ksiegowy.pl/

Dolnośląskie
Kujawsko Pomorskie
Lubuskie
Lubelskie
Łódzkie
Małopolska
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodnio-Pomorskie

tresc podstrony strony głównej

 

Wyżej zaprezentowane czynniki określały okna w gospodarstw domowych, a zgodnie z rozumowaniem Portalu Twoje-okna.com są one również odpowiedzialne za kształtowanie się cen okien.

Kim jest Architekt?
Architekt zajmuje się projektowaniem nowych budynków oraz proponuje zmiany w istniejących budynkach. Nauka Architekta trwa około siedmiu lat studiów i wszelkiego rodzaju szkoleń.
Architekci tworzą projekty dla nowych budynków, projektują zmiany i aranżują remonty starych budowli. Wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności specjalistyczne roboty rysowania wysokiego poziomu do projektowania budynków, które są funkcjonalne, bezpieczne, trwałe i estetyczne.
Architekci pozostają zaangażowani w całym procesie budowlanym, dostosowując swoje plany zgodnie z ograniczeniami budżetowymi, czynników środowiskowych lub potrzebami klienta. Jako takie, działają one jako część całkowitej zespołu projektowego; ściśle współpracują z wieloma specjalistami z branży budowlanej z inspektorów i inżynierów budownictwa.

Jak zostać architektem

Kluczowe umiejętności architektów ułatwiające pracę:
- umiejętności komunikacyjne, zarówno pisemnej i ustnej
-wysoki poziom kreatywności, wyobraźni i wizji
- gotowość do pracy długie godziny, pod presją czasu i budżetu
- doskonały design i redagowania umiejętności i biegłości z komputerowego projektowania (CAD)
- duże umiejętności matematycznych
- organizacyjne, zarządzania projektami i planowania umiejętności, w tym zdolność do żonglować wieloma zadaniami
- analityczny umysł z doskonałą zdolnością do rozwiązywania problemów
- umiejętności przywódcze, a także zdolność do pracy w zespole z innymi specjalistami