Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie są ceny usług projektantów budynku w Twojej okolicy...

Zastanawiasz się ile kosztuje projekt domu w twojej miejscowości?? Masz inne pytania? Zadaj je używając formularza. Wpisz Miasto!!!
Opisz dokładnie czy potrzebujesz projektu indywidualnego, adaptacji projektu kupionego w internecie czy może chcesz osoby która przeprojektuje Twój "stary" dom czy mieszkanie?. SPRAWDŹ NAS... 

Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy...
(odpowiadamy w ciągu 12 godzin)
 

Wpisz Twoje zapytanie

Szukasz Architekta w miejscowości Olsztyn?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Olsztyn.

Architekt Olsztyn STUDIO PROJEKT Pracownia Architektoniczna
 
Studio-Projekt Autorska Pracownia Architektoniczna s.c.
Ryszard Bąk Anna Mikulska-Bąk Piotr Mikulski-Bąk
ul. Jodłowa 7A
10-164 Olsztyn
NIP 7391022876
 
Architekt Olsztyn
 
Dżus GK Architekci s.c
G. Dżus K. Orzechowska-Dżus
ul. Artyleryjska 3H
10-270 Olsztyn
NIP 7391018797
 
Architekt Olsztyn GADOMSCY Biuro Architektoniczne
 
Biuro Architektoniczne GADOMSCY
ul. Dąbrowszczaków 39/602
10-900 Olsztyn
NIP 7390502485
 
 
Architekt Olsztyn Biuro Architektoniczne Patalas Zbigniew
 
Biuro Architektoniczne Patalas Zbigniew
ul. Warmińska 7/3
11-041 Olsztyn
NIP 7390010339
 
 
Architekt Olsztyn
 
Autorskie Studio Projektowe
Architekt Anna Kulińska
Kieźliny, ul. Malewskiego 1
10-371 Olsztyn 2
NIP: 7393365310
 
Architekt Olsztyn
 
STUDIO FORMAT
Agata Wojciechowska-Grygo
ul. Gietkowska 1, lok. 2L
10-170 Olsztyn
NIP 8481693540
 
Architekt Olsztyn
 
Studio Form Architektonicznych PANTEL architekt Tomasz Lella
ul. Rybaki 40
10-150 Olsztyn
NIP 739-12-15-397
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.