Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie są ceny usług projektantów budynku w Twojej okolicy...

Zastanawiasz się ile kosztuje projekt domu w twojej miejscowości?? Masz inne pytania? Zadaj je używając formularza. Wpisz Miasto!!!
Opisz dokładnie czy potrzebujesz projektu indywidualnego, adaptacji projektu kupionego w internecie czy może chcesz osoby która przeprojektuje Twój "stary" dom czy mieszkanie?. SPRAWDŹ NAS... 

Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy...
(odpowiadamy w ciągu 12 godzin)
 

Wpisz Twoje zapytanie

Szukasz Architekta w miejscowości Tychy?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Tychy.

Nasz PORTAL poleca tego Architekta !!!
Plan ArchitekciNasza pracownia istnieje od 2009 r. i jest autorskim biurem projektów architektonicznych. Zajmujemy się indywidualnym projektowaniem domów, budynków wielorodzinnych i osiedli, obiektów usługowo-handlowych, służby zdrowia, komercyjnych, przemysłowych - podejmujemy każde wyzwanie, bez względu na wielkość i zakres tematu.
Przeprowadzamy obsługę formalno-prawną związaną z procedurami zgłoszeń i pozwoleń, oferujemy nadzór autorski nad realizacją od działki po realizację.
Plan Architekci
ul. Sienkiewicza 5, 43-100 Tychy
tel. 668-320-715,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Architekt Tychy
 
Michał Kanclerz Mia Projektowanie
ul. Władysława Reymonta 4/1
43-100 Tychy
NIP: 6462153238
 
 
Architekt Tychy URBI PROJEKT Pracownia Architektoniczna
 
Pracownia Architektoniczno Urbanistyczna Urbi Projekt Ryszard Mendrok
ul. Filaretów 21
43-100 Tychy
NIP: 6461015296
 
Archiekt Tychy
 
KRYJAK BIURO PROJEKTÓW ARCH EDWARD KRYJAK
ul. Hetmańska 8
43-100 Tychy
NIP 646-00-04-623
 
Architekt Tychy Piotr Kosydar Biuro Architektoniczne
 
Piotr Kosydar Biuro Architektoniczne
ul. Bohaterów Warszawy 14/7
43-100 Tychy
NIP: 6462544430
 
 
Architekt Tychy ART-PROJEKT Pracownia Projektowa
 
ART-PROJEKT
ul. bp. Burschego 7
43-100 Tychy
NIP: 6461110362
 
 
Archiekt Tychy PARADOX-PA Pracownia Architektoniczna
 
PARADOX-PA Sp z o.o. sp.k.
ul. Budowlanych 45a lok. 14
43-100 Tychy
NIP: 646 293 71 35
 
 
Architekt Tychy
 
Pracownia Grzegorz Ratajski Architekt
ul. Biblioteczna 11/8a
43-100 Tychy
NIP: 6461010761
 
 
Archiekt Tychy
 
RS+ Robert
ul. Nałkowskiej 4a/49    
43-100 Tychy    
NIP brak
 
 
Archiekt Tychy
 
ARRM Architekci
ul. Czereśniowa 5/22
43-100 Tychy
NIP brak
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.