WYPEŁNIJ FORMULARZ OBOK A PRZEDSTAWIMY CI CENNIK USŁUG ARCHITEKTONICZNYCH W TWOJEJ OKOLICY...

  1. Szukasz dobrego architekta,  zastanawiasz się ile kosztują usługi projektowe?. Wpisz jakiej wielkości miałby być Twój nowy dom, ile kondygnacji, ile metrów kwadratowych, z piwnicą, garażem a może bez..?
  2. Kupiłeś projekt w internecie....? chcesz go adoptować na Twoją działkę??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco poznać cennik usług architektów w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Szukasz Architekta w miejscowości Częstochowa?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Częstochowa.

Nasz PORTAL poleca tego Architekta !!!
BRAF Design Rafał Biskup
Pracownia Architektoniczna BRAF Design powstała z myślą o każdym kliencie. Dlatego w swojej pracy kierujemy się tak zwaną zasadą „szycia na miarę”. Każdy nasz projekt realizujemy pod indywidualne potrzeby i możliwości klienta. Zajmujemy się szeroko rozumianym projektowaniem architektonicznym oraz aranżacją wnętrz zarówno w domach jednorodzinnych jak i w obiektach użyteczności publicznej.
Bierzemy udział w licznych szkoleniach i konkursach nieustannie podnosząc nasze kwalifikacje zawodowe. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na FB i stronie internetowej.
BRAF Design Rafał Biskup
Generała Stanisława Sosabowskiego 5/64, 42-200 Częstochowa
www.brafdesign.com [1] @BRAFDesignrafalbiskup ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; Tel. 607191399
Nasz PORTAL poleca tego Architekta !!!
SEBASTIAN STEFAŃSKI GPIMoja pracownia istnieje od 2004 roku. W okresie kilkunastu lat nabywania doświadczenia przy projektowaniu wnętrz i budynków, wypracowałem szeroki wachlarz dobrych rozwiązań, które wpływają na tworzenie pięknej i modnej architektury, a moi Klienci mają gwarancję skrojonego na miarę projektu. W mojej pracy nic nie jest przypadkowe. Tworzę budynki i wnętrza z pasją. Zawsze projekt jest oparty o rzeczywiste potrzeby i możliwości finansowe Klienta.
SEBASTIAN STEFAŃSKI GPI
Ul. Łęczycka 37, 42-202 Częstochowa
tel. 693 97 96 97,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , https://stefanski.design

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.