Szukasz Architekta w miejscowości Czeladź?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Czeladź.

Architekt Czeladź BAAZA STUDIO PROJEKTOWE
 
BAAZA Studio projektowe
Wojciechowskiego 5
41-253 Czeladź
NIP: 9541970045
 
 
Architekt Czeladź QUBO STUDIO ARCHITEKTURY Sylwia Kubaczka-Ligenza
 
QUBO studio architektury Sylwia Kubaczka- Ligenza
Szpitalna 13a/3
41-250 Czeladź
NIP: 6342384165
 
 
Architekt Czeladź DEYLE POLSKA Sp.z.o.o. BIURO PROJEKTÓW
 
Deyle Polska Sp. z o.o. Biuro Projektów
Dehnelów 2
41-250 Czeladź
NIP: 273314669
 
 
Architekt Czeladź MA4MA ARCHITEKCI Manterys&Maj Sp.z.o.o.
 
Ma4ma Architekci Manterys&Maj Sp. z o.o.
Kasztanowa 7
41-253 Czeladź
NIP: 6252455134
 
 
Architekt Czeladź MA4MA ARCHITEKCI Manterys&Maj Sp.z.o.o.
 
Ma4ma Architekci Manterys&Maj Sp. z o.o.
Kasztanowa 7
41-253 Czeladź
NIP: 6252455134
 
 
Architekt Czeladź BEST-PROJEKT Bartosz Baczyński
 
BEST-PROJEKT Bartosz Baczyński
Składkowskiego 14a lok. 2
41-250 Czeladź
NIP: 6842314050
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.