Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie są ceny usług projektantów budynku w Twojej okolicy...

Zastanawiasz się ile kosztuje projekt domu w twojej miejscowości?? Masz inne pytania? Zadaj je używając formularza. Wpisz Miasto!!!
Opisz dokładnie czy potrzebujesz projektu indywidualnego, adaptacji projektu kupionego w internecie czy może chcesz osoby która przeprojektuje Twój "stary" dom czy mieszkanie?. SPRAWDŹ NAS... 

Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy...
(odpowiadamy w ciągu 12 godzin)
 

Wpisz Twoje zapytanie

Szukasz Architekta w miejscowości Rybnik?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Rybnik.

Architekt Rybnik
 
Pracownia Projektowa MALACHIT
44-203 Rybnik
ul. Żorska 205
NIP: 642-202-97-62
 
 
Architekt Rybnik ARCHiTEKT Studio Projektowe
 
ARCHiTEKT Studio Projektowe
ul. Rymera 4
44-270 Rybnik
NIP 719 121 03 66
 
 
Architekt Rybnik
 
JURIKU ARCHITEKCI
ul. Wiejska 3
44-200 Rybnik
NIP 6422919266
 
 
Architekt Rybnik BIURO PROJEKTOWANIA ARCHITEKTONICZNEGO I USŁUG GEODEZYJNYCH PAŃCZYK H PAŃCZYK M PAŃCZYK M
 
BIURO PROJEKTOWANIA ARCHITEKTONICZNEGO I USŁUG GEODEZYJNYCH PAŃCZYK H PAŃCZYK M PAŃCZYK M
ul. M. Curie-Skłodowskiej 7
44-200 Rybnik
NIP: 6422923428 
Architekt Rybnik BERNACKI BIURO ARCHITEKTONICZNE Dariusz Bernacki
 
BERNACKI BIURO ARCHITEKTONICZNE Dariusz Bernacki
Niemcewicza 90
44-274 Rybnik
NIP: 6422674333
 
Architekt Rybnik Pracownia Architektury PROJEKT44240 Tomasz Oszek
 
Pracownia Architektury PROJEKT44240
ul. Zielona 10
44-217 Rybnik
NIP 6511694662
 
 
Architekt Rybnik BZ-02 PRACOWNIA PROJEKTOWA
 
BZ-02 PRACOWNIA PROJEKTOWA Sp.z.o.o.
ul. Gliwicka 38
44-200 Rybnik
NIP: 642-319-78-69
 
 
Architekt Rybnik TWOIARCHITEKCI Michalina Kluger Marcin Chmurczyk s.c.
 
TWOIARCHITEKCI Michalina Kluger Marcin Chmurczyk s.c.
Mikołowska 73
44-200 Rybnik
NIP: 635-183-30-71
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.