WYPEŁNIJ FORMULARZ OBOK A PRZEDSTAWIMY CI CENNIK USŁUG ARCHITEKTONICZNYCH W TWOJEJ OKOLICY...

  1. Szukasz dobrego architekta,  zastanawiasz się ile kosztują usługi projektowe?. Wpisz jakiej wielkości miałby być Twój nowy dom, ile kondygnacji, ile metrów kwadratowych, z piwnicą, garażem a może bez..?
  2. Kupiłeś projekt w internecie....? chcesz go adoptować na Twoją działkę??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco poznać cennik usług architektów w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Szukasz Architekta w miejscowości Katowice?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Katowice.

Nasz PORTAL poleca tego Architekta !!!
Koziarski Pracownia ProjektowaWojciech Koziarski, właściciel biura, to architekt z Katowic z ponad 20-letnim doświadczeniem. Ekspert w dziedzinie rewitalizacji, którego liczne projekty można podziwiać w różnych miastach aglomeracji Górnego Śląska. Jest także autorem i współtwórcą wielu realizacji w całej Polsce z zakresu projektowania budynków komercyjnych, obiektów przemysłowych, budynków mieszkalnych, obiektów zabytkowych oraz wspomnianej rewitalizacji. Orędownik śląskiej szkoły architektury, absolwent Politechniki Śląskiej oraz członek Śląskiej Okręgowej Izby Architektów i Stowarzyszenia Architektów Polskich.
Koziarski Pracownia Projektowa 
ul. Warszawska 23/8, 40-009 Katowice tel: 32 781 10 25 kom. 888 388 288
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  https://koziarski.pl/ 
Nasz PORTAL poleca tego Architekta !!!
DESKA Project to biuro projektoweDESKA Project to biuro projektowe z Katowic specjalizujące się w kompleksowej obsłudze projektowej klientów biznesowych – od koncepcji po realizację. Specjalizuje się w projektowaniu obiektów przemysłowych, magazynowych, biurowych, hotelowych oraz mieszkalnych. Jako nieliczne z biur, dysponuje pełnobranżowym zespołem projektowym, dzięki czemu nie angażują podwykonawców, bazując na swoich doświadczonych projektantach.
DESKA Project
ul. Słoneczna 4, 40-135 Katowice
Kontakt: tel. 739 004 072, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
www.deskaproject.com 
DAS studio architektury
DAS studio architektury
Rynek 6, 
43-190 Mikołów
tel: 573 003 347
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Beton House desing & architecture
Beton House desing & architecture
ul. Nagietek 38
40-748 Katowice
tel: 606 856 600 ; 608 339 199
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Ostrowscy Architekci Biuro Projektowe Sp. z o.o.
Ostrowscy Architekci Biuro Projektowe 
ul. Krasińskiego 29/9,
40-019 Katowice
tel: 511 848 818
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.