Szukasz Architekta w miejscowości Żywiec?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Żywiec.

Architekt Żywiec
 
PROJEKT Pracownia Projektowa Kbn Inż. Arkadiusz Krzesak
ul. Mała 3 lok. 2
34-300 Żywiec
NIP 553-12-16-787
 
Architekt Żywiec HAJDUK
 
HAJDUK Agencja Usług Projektowo-Budowlanych Jerzy Piotrowicz
ul. Komorowskich 92/1
34-300 Żywiec
NIP: 5531298816
 
Architekt Żywiec ALMAR
 
ALMAR SZYMON DUBAS
Na Oklu 16
34-300 Żywiec
NIP 954-23-78-343
 
 
Architekt Żywiec MPSTUDIO Biuro Projektowe
MPSTUDIO
UL. KRASIŃSKIEGO 5
34-300 ŻYWIEC
NIP: brak
Architekt Żywiec TECHART Marek Kisielewicz
 
TECHART Marek Kisielewicz
ul. Żeromskiego 6
34-300 Żywiec
NIP: brak
 
 
Architekt Żywiec ARCHITEKTONICZNA PRACOWNIA PROJEKTOWA Magdy Saad
 
ARCHITEKTONICZNA PRACOWNIA PROJEKTOWA MAGDY SAAD
ul. Powstańców Śląskich 2
34-300 Żywiec  
NIP: 5530019352 
 
Architekt Żywiec STUDIO PROJEKTOWE S.C. Małgorzata Mazurek i Marcin Bury
 
Studio Projektowe s.c. Małgorzata Mazurek i Marcin Bury
ul. Sienkiewicza 48
34-300 Żywiec
NIP: 553 246 19 68
  
Architekt Żywiec MPSTUDIO Biuro Projektowe
 
MPSTUDIO
UL. KRASIŃSKIEGO 5
34-300 ŻYWIEC
NIP:
 
 
Architekt Żywiec WIEWIÓRA & GOLCZYK ARCHITEKCI S.C
 
Wiewióra & Golczyk Architekci s.c. 
ul. Kościuszki 42
34-300 Żywiec
NIP: 553-12-42-017
 
 

Podkategorie

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.