Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie są ceny usług projektantów budynku w Twojej okolicy...

Zastanawiasz się ile kosztuje projekt domu w twojej miejscowości?? Masz inne pytania? Zadaj je używając formularza. Wpisz Miasto!!!
Opisz dokładnie czy potrzebujesz projektu indywidualnego, adaptacji projektu kupionego w internecie czy może chcesz osoby która przeprojektuje Twój "stary" dom czy mieszkanie?. SPRAWDŹ NAS... 

Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy...
(odpowiadamy w ciągu 12 godzin)
 

Wpisz Twoje zapytanie

Szukasz Architekta w miejscowości Gliwice?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Gliwice.

Architekt Gliwice KIMI ARCHITEKCI
 
KIMI ARCHITEKCI
ul. Konarskiego 18C
44-100 Gliwice
NIP 6412440705
 
 
Architekt Gliwice
 
STUDIO-BB ARCHITEKCI
ul.Tadeusza Pukasa 2/3
Gliwice 44-105
NIP 9691141824
 
 
Architekt Gliwice INOSTUDIO Architekci
 
INOSTUDIO Sp. z o.o.
ul. Dunikowskiego 8/II
44-100 Gliwice
NIP 6312658385
 
 
Architekt Gliwice
 
MFA STUDIO SP Z O O
ul. Zwycięstwa 14/105
44-100 Gliwice
NIP 6312658818
 
 
Architekt Gliwice INARKO Biuro Architektoniczne
 
INARKO SP Z O O
ul. Lutycka 1
44-100 Gliwice
NIP 6310200653
 
Architekt Gliwice ZALEWSKI ARCHITECTURE GROUP
 
ZALEWSKI ARCHITECTURE GROUP
ul. Kościuszki 30/9
44-100 Gliwice
NIP 6311679497
 
 
 
MODERO architekci Sp. z o.o.
ul. Paulińska 1/1
44-100 Gliwice
NIP 6312657670
 
 
Architekt Gliwice
 
PROSTY DOMY SP Z O O
ul. Zamenhofa 5
44-100 Gliwice
NIP brak
 
 
Architekt Gliwice
 
Rafał Drobczyk Sp. z o.o.
ul. Jasińskiego 6A/B
44-100 Gliwice
NIP: 6312654571
 
 
Architekt Gliwice
 
ARCHICON S.C. Ewa Jerzak Janusz Jerzak
ul.Głowackiego 7
44-100 Gliwice
NIP: 631-00-14-353
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.