Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie są ceny usług projektantów budynku w Twojej okolicy...

Zastanawiasz się ile kosztuje projekt domu w twojej miejscowości?? Masz inne pytania? Zadaj je używając formularza. Wpisz Miasto!!!
Opisz dokładnie czy potrzebujesz projektu indywidualnego, adaptacji projektu kupionego w internecie czy może chcesz osoby która przeprojektuje Twój "stary" dom czy mieszkanie?. SPRAWDŹ NAS... 

Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy...
(odpowiadamy w ciągu 12 godzin)
 

Wpisz Twoje zapytanie

Szukasz Architekta w miejscowości Chorzów?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Chorzów.

Architekt Chorzów
 
MST STUDIO BIURO ARCHITEKTONICZNE
Chorzów 41-500
Ul.Katowicka 115
NIP: 627-232-91-25
 
 
 Architekt Chorzów RESE Architekci Biuro Projektowe

RESE Architekci Biuro Projektowe
ul. Kochłowicka 7/39
41-506 Chorzów
NIP: 627-271-83-06
 
 
Architekt Chorzów

Pracownia Architektoniczna ARS s.c.
Renata Gradzik, Bogdan Skurowski
41-506 Chorzów, ul. Stefana Batorego 48
NIP: 627-22-46-534
  
Architekt Chorzów
 
Mbprojekt Monika Bykowska
ul. Jodłowa 4
Chorzów
NIP: 634-23-66-813
 
 
Architekt Chorzów PROFIL Biuro Usług Architektonicznych
 
Biuro Usług Architektonicznych "PROFIL" Sp. z o.o.
Ul. Przyjemna 14/1
Chorzów 41-506
NIP 6270016770
 
 
Architekt Chorzów Biuro Architektoniczne Moska i Rachuba
 
Biuro Architektoniczne Moska i Rachuba s.c.
ul. Armii Krajowej 9A
41-506 Chorzów
NIP: 627-19-57-227
 
 
Architekt Chorzów Mirosław Jasiurkowski Biuro Architektoniczne
 
Mirosław Jasiurkowski Architekt
ul. Dobrodzieńska 10 lok. 1
41-500 Chorzów
NIP: 8862561261
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.