Szukasz Architekta w miejscowości Wyszków?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Wyszków.

Architekt Wyszków LEONARDO PRACOWNIA PROJEKTOWO-ARCHITEKTONICZNA
 
LEONARDO PRACOWNIA PROJEKTOWO-ARCHITEKTONICZNA
ul. Gen. J. Sowińskiego 79
07-200 Wyszków
NIP: 762-128-75-27
 
 
Architekt Wyszków PRACOWNIA PROJEKTOWA Artur Groszyk
 
PRACOWNIA PROJEKTOWA Artur Groszyk
ul. Stefana Okrzei 63 c
07-200 Wyszków
NIP: 7621368237
 
 
Architekt Wyszków HIT-BUD PRACOWNIA PROJEKTOWA Zofia Kowalczyk
 
HIT-BUD PRACOWNIA PROJEKTOWA Zofia Kowalczyk
ul. 3 Maja 8A
07-200 WYSZKÓW
NIP: 762-10-32-922
  
Architekt Wyszków ARCHITEKT Wojciech Kukwa
 
ARCHITEKT Wojciech Kukwa
ul. Kolejowa 6
07-201 Wyszków
NIP: 762-14-29-418
 
 
Architekt Wyszków USŁUGI PROJEKTOWE Wacław Nowak
 
USŁUGI PROJEKTOWE Wacław Nowak
Ul. 3-go Maja 12/10B
07-200 Wyszków
NIP: 7621292132
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.