Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie są ceny usług projektantów budynku w Twojej okolicy...

Zastanawiasz się ile kosztuje projekt domu w twojej miejscowości?? Masz inne pytania? Zadaj je używając formularza. Wpisz Miasto!!!
Opisz dokładnie czy potrzebujesz projektu indywidualnego, adaptacji projektu kupionego w internecie czy może chcesz osoby która przeprojektuje Twój "stary" dom czy mieszkanie?. SPRAWDŹ NAS... 

Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy...
(odpowiadamy w ciągu 12 godzin)
 

Wpisz Twoje zapytanie

Szukasz Architekta w miejscowości Zielona Góra?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Zielona Góra.

Architekt Zielona Góra
 
CadPro Sebastian Kołodziej Biuro Projektów i Ekspertyz Budownictwa
ul. Zacisze 17/206
65-775 Zielona Góra
NIP 6911080024
 
 
Architekt Zielona Góra Łącki Krzywoszański Architekci spółka z o.o. spółka komandytowa
 
Łącki Krzywoszański Architekci spółka z o.o. spółka komandytowa
ul. Piaskowa 3
65-204 Zielona Góra
NIP 9730947024
 
 
Architekt Zielona Góra
 
P&P ART NOVA Sp. z o. o.
ul. Stary Rynek 15/11
65-067 Zielona Góra
NIP 9291849212
 
 
Architekt Zielona Góra
 
MIKMAK Architekci
ul. Malczewskiego 29
65-140 Zielona Góra
NIP: 899-231-20-07
 
 
Architekt Zielona Góra
 
ALTECH mgr inż. Adrian Litecki
ul. Stolarska 1
65- 386 Zielona Góra
NIP 973-042-58-86
 
 
Architekt Zielona Góra
 
ARCHIBER
ul.Armii Ludowej 2
65-245 Zielona Góra
NIP: 973-070-38-42
 
 
Architekt Zielona Góra
 
AUTORSKA PRACOWANIA PROJEKTOWA
mgr inż. arch. Jolanta Panz-Burkiewicz
ul. Tadeusza Konicza 18/7
65-187 Zielona Góra
NIP 973-00-62-449
 
Architekt Zielona Góra APS Biuro Projektów Budownictwa
 
APS Biuro Projektów Budownictwa
ul. Działkowa 19
65-767 Zielona Góra
NIP 9261178753
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.