Szukasz Architekta w miejscowości Wejherowo?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Wejherowo.

Architekt Wejherowo
 
Pracownia Architektów Moonlight S.C. 
ul. Kwiatowa 3
84-200 Wejherowo
NIP: 5882161439
 
 
Architekt Wejherowo MEKS architekci Głębocki Wernerowski
 
MEKS architekci Głębocki Wernerowski - spółka cywilna
ul. Spacerowa 12
84-200 Wejherowo
NIP: 5882356025
 
 
Architekt Wejherowo
 
Biuro Projektowo Handlowe Krystian Krampa
ul. Rzeźnicka 10
84-200 Wejherowo
NIP: 5881791888
 
 
Architekt Wejherowo
 
"ART-WC" Wojciech Czajkowski
ul. Kościuszki 28/3A
84-200 Wejherowo
NIP: 5840402128
 
 
Architekt Wejherowo
 
JMM Budownictwo
ul. Wałowa 28/47
84-200 Wejherowo
NIP 588-21-21-606
 
 
Architekt Wejherowo SERAFIN Studio Projektowe
 
SERAFIN Studio Projektowe Grzegorz Serafin
ul. 3 Maja 6/3
84-200 Wejherowo
NIP: 6692221179
 
 
Architekt Wejherowo ZIĘTEK & ZIĘTEK Biuro Projektowe
 
ZIĘTEK & ZIĘTEK
ul. Łęgowskiego 14
84-200 Wejherowo
NIP brak
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.