Architekt Wejherowo
 
Biuro Projektowo Handlowe Krystian Krampa
ul. Rzeźnicka 10
84-200 Wejherowo
NIP: 5881791888
 
 

Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Biuro Projektowo - Handlowe KRAMPA specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych. Na pierwszym miejscu stawiamy wysoką jakość usług projektowych. Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom świadczymy usługi również w zakresie obsługi inwestycji od strony kredytowej i wykonawstwa budowy, zaopatrując w materiały budowlane sprawdzonych marek. Dysponujemy wiedzą na temat proponowanych materiałów i technologii ich stosowania. Zapewniamy nadzór budowlany na budowie a także usługi geodezyjne.
Działalność wpisana do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Wejherowa.
Nasza firma oferuje doradztwo począwszy od wyboru działki, usytuowania czy funkcjonalności domu a także kosztów jego wykonania. Pomagamy Naszym Klientom przy wyborze projektu gotowego. Wybrany projekt przystosowujemy do działki w ramach adaptacji lub wykonujemy dokumentację projektową od podstaw na indywidualne zamówienie.
Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu:
budynków mieszkalnych wielorodzinnych,
budynków mieszkalnych jednorodzinnych,
obiektów handlowo - usługowych i biurowych,
budynków magazynowych,
budynków przemysłowych
Biuro współpracuje od lat z rzeczoznawcami i projektantami różnych branż niezbędnych w procesie budowlanym (m.in. branży sanitarnej, c.o., gazowej, elektrycznej, drogowej).
Cechujemy się sumiennością i terminowością przy wykonywaniu dokumentacji projektowej. W naszych opracowaniach posługujemy się nowoczesnym, licencjonowanym oprogramowaniem, skracającym czas pracy nad zagadnieniem. Wykonujemy zarówno opracowania architektoniczne jak i konstrukcyjne łącznie z obliczeniami statycznymi. Dużą wagę przywiązujemy do tego, aby projekty opuszczające naszą pracownie były wykonane w sposób profesjonalny i staranny, aby zostało wyeliminowane ryzyko błędu na budowie. Zapraszamy do Naszego Biura Projektowego mieszczącego się w Wejherowie, gdzie można zapoznać się z o wiele większą ofertą projektów, które nie zostały umieszczone na stronie, a także chętnie odpowiemy na Państwa pytania.
 
http://www.krampa.pl/

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.