Szukasz Architekta w miejscowości Legionowo?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Legionowo.

Architekt Legionowo KASPROWICZ i ZAREMBA ARCHITEKCI
 
KASPROWICZ i ZAREMBA ARCHITEKCI
05-120 Legionowo
ul. Warszawska 59/6
NIP: 536-10-24-349
 
 
Architekt Legionowo PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA XYZ
 
Pracownia Architektoniczna XYZ
Ul. Piłsudzkiego 31 lok 328 II piętro
05-120 Legionowo
NIP: 5431992635
 
 
Architekt Legionowo PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA UNICA DESIGN
 
PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA UNICA DESIGN
UL. Warszawska 91 a lok 2
05-120 Legionowo
NIP: 759-15-58-825
  
Architekt Legionowo PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA DOMO
 
Pracownia Architektoniczna DOMO
Grunwaldzka 26B
05-120 Legionowo
NIP: 8491424899
 
 
Architekt Legionowo 
Autorska Pracownia Projektowa KONTIM
Architektura i Konstrukcja Krzysztof Piasecki
ul. Orszagha 13 l. 2, I piętro
05-230 Kobyłka k. Warszawy
NIP: 125-140-38-94
 
 
Architekt Legionowo STUDIO ARCHITEKTURY INVESTDOM Tomasz Lewandowski
STUDIO ARCHITEKTURY INVESTDOM Tomasz Lewandowski
05-119 LEGIONOWO
ul. Bukowa 22 Łajski
NIP: 566-130-56-73
  
 Architekt Legionowo
MICROGEO Pracownia Projektowa i Geodezyjna
Joanna Wierzchoń
ul. Kwiatowa 79,
05-120 Legionowo
NIP:5361050358
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.