Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie są ceny usług projektantów budynku w Twojej okolicy...

Zastanawiasz się ile kosztuje projekt domu w twojej miejscowości?? Masz inne pytania? Zadaj je używając formularza. Wpisz Miasto!!!
Opisz dokładnie czy potrzebujesz projektu indywidualnego, adaptacji projektu kupionego w internecie czy może chcesz osoby która przeprojektuje Twój "stary" dom czy mieszkanie?. SPRAWDŹ NAS... 

Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy...
(odpowiadamy w ciągu 12 godzin)
 

Wpisz Twoje zapytanie

Szukasz Architekta w miejscowości Nowy Sącz?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Nowy Sącz.

Architekt Nowy Sącz ARS-AREA PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNO-KONSTRUKCYJNA Piotr Wierzbicki
 
ARS-AREA PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNO-KONSTRUKCYJNA Piotr Wierzbicki
Topolowa 18
33-300 Nowy Sącz
NIP: 6281990054
 
Architekt Nowy Sącz
 
ARCHITEKT Łukasz Krawontka
ul. Graniczna 64d
33-300 Nowy Sącz
NIP: 6751248407
 
 
Architekt Nowy Sącz STUDIO MB Biuro Projektowe
 
STUDIO MB
ul. Lwowska 319
33-300 Nowy Sącz
NIP: 7341477037
 
 
Architekt Nowy Sącz
 
Baubox sp. z o.o.
ul. - 125
32-700 Damienice
NIP: 8681960810
 
 
Architekt Nowy Sącz ARS-AREA PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNO-KONSTRUKCYJNA Piotr Wierzbicki
 
ARS-AREA PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNO-KONSTRUKCYJNA Piotr Wierzbicki
Topolowa 18
33-300 Nowy Sącz
NIP: 6281990054
 
Architekt Nowy Sącz
 
Pracownia Projektowa Arch. Marek Tarko
33-300 Nowy Sącz
ul. Sikorskiego 14
NIP: 7340003343
 
 
Architekt Nowy Sącz BIURO PROJEKTÓW KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH I INŻYNIERSKICH KONSPROJEKT Bogusław Sokal
 
BIURO PROJEKTÓW KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH I INŻYNIERSKICH KONSPROJEKT Bogusław Sokal
Czarnieckiego 5
33-300 Nowy Sącz
NIP: 734-10-83-781 
Architekt Wielogłowy MW ARCHITEKTURA Marta Błaszczyk Wietrzny
 
MW ARCHITEKTURA Marta Błaszczyk-Wietrzny
Wielopole 182
33-311 Wielogłowy
NIP: 7343157650
 
 
Architekt Nowy Sącz
 
Pracownia Projektowa Architekt Tadeusz Kosecki
ul. Grunwaldzka 45
33-300 Nowy Sącz
NIP: 7341030365
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.