Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie są ceny usług projektantów budynku w Twojej okolicy...

Zastanawiasz się ile kosztuje projekt domu w twojej miejscowości?? Masz inne pytania? Zadaj je używając formularza. Wpisz Miasto!!!
Opisz dokładnie czy potrzebujesz projektu indywidualnego, adaptacji projektu kupionego w internecie czy może chcesz osoby która przeprojektuje Twój "stary" dom czy mieszkanie?. SPRAWDŹ NAS... 

Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy...
(odpowiadamy w ciągu 12 godzin)
 

Wpisz Twoje zapytanie

Szukasz Architekta w miejscowości Kielce?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Kielce.

Architekt Kielce ATK Biuro Projektowe Tomasz Krzemiński
ATK Biuro Projektowe
Architekt Tomasz Krzemiński
ul. Tektoniczna 1 / 21
25-640 Kielce
NIP 6571415424
Architekt Kielce :kompleksowo. Pomagamy inwestorom na każdym etapie inwestycji od wstępnej analizy możliwości realizacji inwestycji - do pozwolenia na budowę.
Architekt Kielce
KUZA PROJEKT Konrad Kałuża
ul. Olszewskiego 6, lok. 3.16
25-663 Kielce
NIP 6572913963
KUZA PROJEKT - jedyne tak profesjonalne biuro architektoniczne! Przekonaj się, że z nami warto współpracować! Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z naszej oferty! 
Architekt Kielce STUDIO-A Pracownia Architektoniczna
STUDIO-A Pracownia Architektoniczna SC
Marek Pakuła, Marzena Pakuła
ul. Bęczkowska 62A
25-411 Kielce
NIP 6571007978
Pracownia architektoniczna Studio-A.com.pl daje inwestorom wiele możliwości nowoczesnych rozwiązań i oryginalnych, stylowych koncepcji wykonywanych inwestycji.
Architekt Kielce PRO-DETAN Biuro Projektów
Biuro Projektów PRO-DETAN
ul. Morcinka 27B
25-421 Kielce
NIP: 657-288-45-17
Wykonujemy projekty budowlane budownictwa: przemysłowego, użyteczności publicznej oraz mieszkaniowego. Prowadzimy nadzory autorskie i inwestorskie na budowach.
Architekt Kielce
Beata Mazurek - Architekt Kielce
ul.Górna 19A/10
25-415 Kielce
NIP 6581241983
Ofiaruję Państwu swoje długoletnie doświadczenie oraz satysfakcję płynącą z komfortu i jakości użytkowania obiektów zrealizowanych na podstawie moich dotychczasowych projektów.  
Architekt Kielce
MAX PROJEKTY Pracownia Projektowa
ul. Tektoniczna 8/10
25-640 Kielce
NIP 7681620456
Pracownia projektowa i biuro projektowe MAX-PROJEKTY świadczy usługi projektowe i doradcze w pełnym zakresie. Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji. 
Architekt Kielce
PSBA BIURO ARCHITEKTONICZNE
ul. Stefana Żeromskiego 24
26-500 Szydłowiec
NIP 7991970021
Architekt Kielce PSBA Biuro Architektoniczne jest kontynuacją mojej drogi zawodowej, którą poprzedzała współpraca z biurami projektowymi głównie na terenie Kielc.  
Architekt Kielce
 
PA  FORMAT
Ul. św. Leonarda 9 lok. nr 4
25-311 Kielce
Architekt Kielce
 
 
Architekt Kielce
DOM Z KLASĄ MAHMOUD OTHMAN I MONIKA OTHMAN SPÓŁKA JAWNA
ul. Warszawska 21/20
25-512 Kielce
NIP 9591708438
Zajmujemy się przede wszystkim projektowaniem oraz sprzedażą indywidualnych projektów budynków: mieszkalnych, usługowych, gospodarczych, hali oraz garaży.
Architekt Kielce
Pracownia Projektowa Architektoniczno-Budowlana M. i A.Głowackich
ul. Śniadeckich 30
25-366 Kielce
NIP: 9590130865
Architektura jest dla nas zawodem rodzinnym i wielopokoleniowym. Od samego początku istnienia pracownia zrealizowała wiele projektów na terenie całego kraju.
Architekt Kielce
P&A PROJEKT s.c.
Warszawska 21/lokal 43
25-512 Kielce
NIP brak
Oferta: projektowanie architektoniczne (budynki mieszkalne jedno i wielorodzinne, budynki użyteczności publicznej, biurowce, zespoły sportowe i rekreacyjne, hotele, banki, obiekty handlu.

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.