Szukasz Architekta w miejscowości Bielsk Podlaski?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Bielsk Podlaski.

Architekt Bielsk Podlaski PROJEKTOWNIA SAWICKI Biuro Projektowe
 
PROJEKTOWNIA SAWICKI
ul. Wojska Polskiego 3
17-100 Bielsk Podlaski
NIP 543 129 63 09
 
Architekt Bielsk Podlaski ATHENA ART. PRACOWNIA PROJEKTOWA
 
AthenA Art. Pracownia Projektowa
ul. Kazanowskiego 24/20
17-100 Bielsk Podlaski
NIP: 543-206-79-47
 
Architekt Bielsk Podlaski BIURO PROJEKTOWE GREKOR GRZEGORZ KORSZAK
 
Biuro Projektowe GREKOR Grzegorz Korszak
Ul. Mickiewicza 25/6
17-100 Bielsk Podlaski
NIP: 5431933348
 
 
Architekt Bielsk Podlaski MAN STUDIO ARCHITEKTURY Mariusz Jerzy Niewiński
 
Man Studio Architektury Mariusz Jerzy Niewiński
Ul. Glogera 11
17-100 Bielsk Podlaski
NIP: 5431042951
 
 
Architekt Bielsk Podlaski
 
KUZNIA ARCHITEKTONICZNA Kinga Ciesielska
ul. Adama Mickiewicza 144a
17-100 Bielsk Podlaski
NIP 5432160316
 
 
Architekt Bielsk Podlaski AGA STUDIO AGNIESZKA ALEKSIEJUK
 
"Aga Studio" Agnieszka Aleksiejuk
ul. Mickiewicza 24
17-100 Bielsk Podlaski
NIP: 5431855418
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.