Szukasz Architekta w miejscowości Trzebinia?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Trzebinia.

 Architekt Trzebinia TWÓJ DOM Biuro Projektowe

TWÓJ DOM S.C.
ul. Tadeusza Kościuszki 96
32-540 Trzebinia
NIP: 628-226-08-37
 
 
Architekt Trzebinia LW Uniprojekt S.C. Biuro Projektowe
 
LW Uniprojekt S.C.
ul. Gen. W . Sikorskiego 71
32-540 Trzebinia
NIP: 628-224-36-32
 
 
Architekt Trzebinia Biuro Projektowo-Konstrukcyjne Krzysztof Chruściel

Biuro Projektowo-Konstrukcyjne Krzysztof Chruściel
ul. Chrzanowska 79
32-541 Trzebinia
NIP: 632-13-47-443
 
 
Architekt Trzebinia Maciej Piechnik Biuro Architektoniczne
 
Maciej Piechnik Biuro Architektoniczne
ul. Grunwaldzka 75 lok. 2
Trzebinia 32-541
NIP: 6282110687
 
 
 Architekt Trzebinia
 
Ms Projekt Marta Sowa
ul. Jana Pawła II 35 lok. 28
32-540 Trzebinia
NIP: 6281553448
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.