WYPEŁNIJ FORMULARZ OBOK A PRZEDSTAWIMY CI CENNIK USŁUG ARCHITEKTONICZNYCH W TWOJEJ OKOLICY...

  1. Szukasz dobrego architekta,  zastanawiasz się ile kosztują usługi projektowe?. Wpisz jakiej wielkości miałby być Twój nowy dom, ile kondygnacji, ile metrów kwadratowych, z piwnicą, garażem a może bez..?
  2. Kupiłeś projekt w internecie....? chcesz go adoptować na Twoją działkę??? - Wypełnij formularz - my oddzwonimy....
  3. Chcesz niezobowiązująco poznać cennik usług architektów w Twoim mieście? – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy...

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych do kontaktu z naszym Konsultantem.

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Szukasz Architekta w miejscowości Wołomin?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Wołomin.

    Nasz PORTAL poleca tego Architekta !!!
 
Architekt Wołomin DR-Architektura
Naszą dewizą jest solidność i rzetelność. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, zwracając szczególną uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Dzięki temu oferujemy obsługę na najwyższym poziomie i obustronną satysfakcję ze współpracy. Taki układ gwarantuje pełną satysfakcję oraz sukces w przejściu całości inwestycji – począwszy od uzyskania dokumentów źródłowych i koncepcji projektowych, po odbiór końcowy budynku oraz jego eksploatację.
DR-ARCHITEKTURA
mgr inż. bud. arch Dawid Rychta 
tel. 791-413-777 ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ; www.dr-architektura.pl 
ul. Przeskok 16, 05-200 Wołomin
Architekt Wołomin HW-PROJEKT
 
Hanna Wójcik HW-PROJEKT
ul. Kościelna 67 lok. 5
05-200 Wołomin
NIP: 1250309762
 
 
Architekt Wołomin ASTER PARK
 
ASTER PARK Lidia Ozimkowska
ul. Wileńska 72 l. 22
05-200 Wołomin
NIP 123-03-30-919
 
 
Architekt Wołomin Ireneusz Andrzej Skłodowski
 
Ireneusz Andrzej Skłodowski Pracownia Projektowa Usługi W Zakresie Budownictwa
ul.Wileńska 55A
05-200 Wołomin
NIP: 1250025409
 
Architekt Wołomin CJK Pracownia Architektury i Designu
 
CJK Pracownia Architektury i Designu Piotr Kuś
ul. Laskowa 4
05-200 Wołomin
NIP: 1251169435
 
 
Architekt Wołomin
 
Agata Sobkowiak Architektura
ul. Józefa Poniatowskiego 28
05-200 Wołomin
NIP 1250940354
 
 
Architekt Wołomin LS - STUDIO Pracownia Projektowa
 
Pracownia Projektowa LS - STUDIO Łukasz Świątkowski 
ul. Wylot 6
05-200 Wołomin
NIP: 1251364987
 
Architekt Wołomin
 
Abakus Projektowanie Domów Arch. Małgorzata Dubiejek
ul. Akacjowa 14B
05-200 Wołomin
NIP: 1250566401
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.