Szukasz Architekta w miejscowości Żyrardów?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Żyrardów.

  Architekt Żyrardów M KWADRAT PROJEKT
 
M KWADRAT PROJEKT Monika Łuniewska 
ul. Sikorskiego 28e / ul. Kutnowska 7c
96-300 Żyrardów
NIP: 838-17-95-241
 
 
  Architekt Żyrardów
 
Projektowanie Architektoniczne i wnetrz Ktarzyna Wronska
96-300 Żyrardów
ul. Ludwika Waryńskiego 14
NIP: 8381034832
 
 
 Architekt Żyrardów DOMPOL 
 
DOMPOL Ewa Grzesiak
96-300 Żyrardów
Gen. Okulickiego 6b
NIP 8381061639
 
 
 Architekt Żyrardów
 
Biuro Projektowe TARAS
Józefina ul. Szkolna 16
96-321 Żabia Wola
NIP: 5291725229
 
 
 Pracownia Architektoniczno-Budowlana Art Bartłomiej Gontarczyk
 
Pracownia Architektoniczno-Budowlana Art Bartłomiej Gontarczyk
ul. Zbigniewa Stanclika 7
96-300 Żyrardów
NIP: 8381762218
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.