Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie są ceny usług projektantów budynku w Twojej okolicy...

Zastanawiasz się ile kosztuje projekt domu w twojej miejscowości?? Masz inne pytania? Zadaj je używając formularza. Wpisz Miasto!!!
Opisz dokładnie czy potrzebujesz projektu indywidualnego, adaptacji projektu kupionego w internecie czy może chcesz osoby która przeprojektuje Twój "stary" dom czy mieszkanie?. SPRAWDŹ NAS... 

Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy...
(odpowiadamy w ciągu 12 godzin)
 

Wpisz Twoje zapytanie

Szukasz Architekta w miejscowości Bydgoszcz?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Bydgoszcz.

Architekt Bydgoszcz ARCHIKONCEPT Pracownia Architektury i Aranżacji Wnętrz
 
ArchiKoncept Pracownia Architektury i Aranżacji Wnętrz
ul. Kurpińskiego 12
85-096 Bydgoszcz
NIP 554-18-23-767
 
 
 Architekt Bydgoszcz Autorska Pracownia Projektowania Architektonicznego KAPPA
 
Autorska Pracownia Projektowania Architektonicznego KAPPA sp. z o. o.
ul. Bałkańska 9/101
85-167 Bydgoszcz
NIP 554-023-25-50
 
 
 Architekt Bydgoszcz STUDIO J Jacek Napierała
 
STUDIO J Jacek Napierała
85-360 Bydgoszcz
ul. Piotrowskiego 20/3
NIP 967 091 21 79
 
 
 Studio Architektoniczne Futura Andrzej Malingowski
 
Studio Architektoniczne Futura Andrzej Malingowski
Adres: ul. Poznańska 31
85-129 Bydgoszcz
NIP 554-04-07-742
  
Architekt Bydgoszcz PRAPA Piotr Rytlewski Pracownia
 
PRAPA Piotr Rytlewski Autorska Pracownia Architektoniczna
ul. Litewska 16
85-658 Bydgoszcz
NIP 7811792671
 
 Architekt Bydgoszcz Studio Projektowo-Budowlane Małgorzata Schmidt
 
Studio Projektowo-Budowlane Małgorzata Schmidt
ul. Gen. Berlinga 9a
85-796 Bydgoszcz
NIP:5541025830
 
 
Architekt Bydgoszcz
 
KA STUDIO Karolina Adamczyk Skąpińska
ul. Borówno, Brzozowa 21
86-022 Dobrcz
NIP 9532340988
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.