Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie są ceny usług projektantów budynku w Twojej okolicy...

Zastanawiasz się ile kosztuje projekt domu w twojej miejscowości?? Masz inne pytania? Zadaj je używając formularza. Wpisz Miasto!!!
Opisz dokładnie czy potrzebujesz projektu indywidualnego, adaptacji projektu kupionego w internecie czy może chcesz osoby która przeprojektuje Twój "stary" dom czy mieszkanie?. SPRAWDŹ NAS... 

Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy...
(odpowiadamy w ciągu 12 godzin)
 

Wpisz Twoje zapytanie

Szukasz Architekta w miejscowości Lublin?? Szukasz wymarzonego projektu na Twój dom?? Pomożemy Ci szybko i łatwo znaleźć Biuro Projektowe które sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej prezentujemy Państwu listę Architektów z miejscowości Lublin.

Architekt Lublin BIURO PROJEKTÓW ARCHITEKTONICZNYCH AUTOGRAF
 
Biuro Projektów Architektonicznych AUTOGRAF
ul. Narutowicza 43/10
20-016 Lublin
NIP: 5261010247
 
 
Architekt Lublin BIEŃKOWSKI LIS MIERZWA - ARCHITEKCI
 
BIEŃKOWSKI LIS MIERZWA - ARCHITEKCI SPÓŁKA Z O.O.
UL.TOMASZA ZANA 38
20-601 LUBLIN
NIP: 712-015-66-13
 
 
Architekt Lublin MMA PRACOWNIA ARCHITEKTURY Magdalena Boguszewska
 
MMA PRACOWNIA ARCHITEKTURY Magdalena Boguszewska
ul. Kościelna 5 lok. 2
20-307 Lublin
NIP: 9462623881
  
Architekt Lublin ARTUBA PROJEKTY Magdalena Kuromska
 
ARTUBA PROJEKTY Magdalena Kuromska
ul. Głuska 86 poziom 1 lokal 1
20-380 Lublin
NIP: 7122710663
 
 
Architekt Lublin CZAARCH ARCHITEKCI Rafał Czajka
 
CZAARCH ARCHITEKCI Rafał Czajka
ul. Wójtowicza 30a
20-843 Lublin
NIP: 722-215-46-82
 
 
Architekt Lublin TAB Karolina Tabor
 
Autorska Pracownia Architektoniczna TAB Karolina Tabor
Ignacego Domeyki 3 lok.1
20-488 Lublin
NIP: 7122987494
  
Architekt Lublin JPA JABŁONSKI PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA
 
JPA JABŁONSKI PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA Sp.z.o.o.
ul. Probostwo 20
20-089 Lublin
NIP:712-23-19-344
  
Architekt Lublin PRACOWNIA AUTORSKA Jan Wojciech Kożuchowski
 
PRACOWNIA AUTORSKA Jan Wojciech Kożuchowski
ul. Czechowska 4 p.9
20-075 Lublin
NIP: 712-103-96-02
  
Architekt Lublin KUNKIEWICZ ARCHITEKCI S.C M.KUNKIEWICZ B.KUNKIEWICZ
 
KUNKIEWICZ ARCHITEKCI S C M KUNKIEWICZ B KUNKIEWICZ
Ulica: Jasna 6/14
20-077 Lublin
NIP: 7123273348
   

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.