Architekt Ząbki
 
OSKARBUD Artur Stolarzak
Ul. Skrajna 32B/25
05-091 Ząbki
NIP 1132352357
 
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Nasza firma istnieje od 2009 r. Obecnie specjalizujemy się w projektowaniu, budowaniu i konserwacji placów zabaw, sal zabaw, siłowni zewnętrznych, parków linowych oraz parków rozrywki. Przez lata budowaliśmy nasze doświadczenie zdobywając coraz to nową wiedzę i umiejętności, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić „zdrową” rozrywkę każdej grupie wiekowej. Nasze projekty realizujemy zarówno dla prywatnych inwestorów jak i dla podmiotów sektora publicznego takich jak, spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły, przedszkola itp. Współpracujemy z najlepszymi producentami oferującymi urządzenia z bezpiecznych i trwałych materiałów, świetnie wykończone i posiadające wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty. Nasze projekty wykonujemy zgodnie z normą EN 1176. Dbając o bezpieczeństwo użytkowników naszych sal i parków oraz komfort podczas korzystania z nich, oferujemy również okresowe przeglądy i kontrole . Naszym Klientom oferujemy stały serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, w zakres którego wchodzą bieżące naprawy oraz konserwacje.
 
http://oskarbud.pl/

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.