Architekt Ząbki SKURA ARCHITEKCI SP. Z O. O.
 
SKURA ARCHITEKCI SP. Z O. O.
Ul. Powstańców 45a/41
05-091 Ząbki
NIP 1251632229
 
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

BIURO
Ul. Konwiktorska 7 lok. 31
WARSZAWA 00-216

Projektowanie to nasza pasja. Dzięki doświadczeniu i zdobytej wiedzy  w kilkunastoletniej praktyce na rynku, jesteśmy w stanie podjąć się najtrudniejszych wyzwań projektowych.
Cechuje nas kreatywność, indywidualne podejście do każdego projektu, otwartość na potrzeby inwestora. Różnorodność projektów jakie wykonaliśmy potwierdza naszą wszechstronność.
Przed zaprojektowaniem kolejnych inwestycji zawsze wykonujemy badanie chłonności działki . Zwykle przedstawiamy nawet do kilkunastu rożnych wariantów zabudowy . Taka ilość koncepcji pozwala klientowi w najlepszy możliwy sposób odpowiedzieć na zapotrzebowanie rynku finalnym produktem, co bezpośrednio przyczynia się do sukcesu komercyjnego realizacji.
Z przyjemnością podejmiemy współpracę z Państwem w celu osiągnięcia obopólnego sukcesu. W ramach naszej współpracy będziemy kładli szczególny nacisk na wzajemny kontakt i zrozumienie, tak aby Państwo mogli w pełni korzystać z naszych umiejętności i doświadczenia.   Aby rozpocząć z Państwem współpracę gotowi jesteśmy wziąć udział w konkursie ofert oraz wykonać koncepcję projektową.
 
http://www.skarchitekci.pl/

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.