Architekt Radom PROJEKT Agata Nowakowska
 
Agata Nowakowska Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Projekt
ul.Żeromskiego 31
26-600 Radom
NIP: 8121199631
 
 
BIURO PROJEKTOWE
tel/fax: 48 340 46 46
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.n-projekt.com.pl/
WŁAŚCICIEL
mgr inż. Agata Nowakowska
tel. 504 175 774
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
KIEROWNIK PRACOWNI
mgr inż. arch. Marcin Nowakowski
tel. 504 282 322
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe PROJEKT – Agata Nowakowska zostało założone w 2003 roku. Przedsięborstwo zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych projektantów posiadający uprawnienia budowlane pozwalające na sprawowanie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe PROJEKT-Agata Nowakowska stale współpracuje z renomowanymi biurami branżowymi i specjalistami od opracowań związanych z realizacją inwestycji.
Biuro projektowe jest w pełni skomputeryzowane i korzysta z profesjonalnego oprogramowania. Umożliwia to stosowanie najnowszych rozwiązań technicznych. Świadczone usługi pozwalają nadać każdemu projektowi osobisty charakter.
Głównym atutem firmy jest oferowana jakość. W podejmowanych zadaniach projektowych PUH PROJEKT stara się przekonywać że wysoka jakość architektury nie musi wiązać się z wysokim budżetem a inwestorowi przynosi wymierne korzyści.

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.