Architekt Radom KL PROJEKT BIURO PROJEKTOWE
 
KL PROJEKT BIURO PROJEKTOWE
ul. Wesoła 47 /1
26-604 Radom
NIP: 8121843061
 
 
608 059 726
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://klprojekt.pl/
Biuro projektowe: Radom, Kozienice, Zwoleń, Białobrzegi
Oferujemy KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ PROCESU PROJEKTOWEGO.
Nasz Architekt wykona projekty domów jednorodzinnych, budynków gospodarczych i usługowych, projekty rozbudowy i nadbudowy budynku, rozbiórki, zmiany sposobu użytkowania.Nasze biuro wykona nie tylko projektowanie domu ale umożliwia również zakup gotowych projektów w cenach katalogowych lub wykonać adaptację projektu typowego. Przeprowadzimy Państwa inwestycję przez wszystki formalności i etapy. Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Projektowym w Radomiu.
Oferujemy KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ PROCESU PROJEKTOWEGO.
Przeprowadzimy Państwa inwestycję przez wszystkie etapy:
przygotowanie wniosku budowa domu począwszy od przygotowania wniosku o wydanie decyzji o warunkach zabudowy
pozwolenie na budowe przez opracowanie projektu i uzyskaniu pozwolenia na budowę,
roboty budowlane aż do nadzorowania, wykonania robót budowlanych i oddania budynku do użytkowania.
Wykonujemy PROJEKTY INDYWIDUALNE domów mieszkalnych jednorodzinnych, budynków usługowo-handlowych, budynków gospodarczych.
Oferujemy SPRZEDAŻ I ADAPTACJĘ PROJEKTÓW TYPOWYCH.
 
 

 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.