Architekt Radom AK ARCHITEKCI PRACOWNIA PROJEKTOWA
 
AK ARCHITEKCI PRACOWNIA PROJEKTOWA
26-600 Radom
ul. 1905 Roku 19
NIP 9482524219
 
 
604 608 988
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.akarchitekci.pl/
Pracownia projektowa AK Architekci wykonuje pełnobranżowe projekty architektoniczno - budowlane w zakresie projektowania:
- budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych,
- budynków mieszkalnych jednorodzinnych pasywnych i energooszczędnych,
- budynków użyteczności publicznej,
- budynków gospodarczych,
- hali i magazynów,
- budynków produkcyjnych i przemysłowych,
- budynków usługowych,
- budynków dla rolnictwa,
- rozbudowy, nadbudowy i przebudowy istniejących już obiektów,
- rozbiórki budynków,
- inwentaryzacji budynków,
- zagospodarowania terenu.
Profesjonalnie świadczymy usługi z zakresu:
- adaptacja projektów typowych,
- sprzedaż i pomoc w wyborze projektów typowych,
- wycena przed i po inwestycyjna,
- wizualizacja 3D,
- aranżacja wnętrz (z wykorzystaniem doradztwa dotyczącego zakupów elementów wyposażenia mieszkań i domów).
Ceny projektów i usług ustalane są indywidualnie po zapoznaniu się ze sprawą i wymaganiami inwestora.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej realizacji Waszego projektu marzeń.
AK Architekci
Architekt Radom Warszawa Kielce Lublin

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.