Architekt Radom BIURO PROJEKTÓW PROJEKTY DOMÓW Michał Kozak
 
BIURO PROJEKTÓW PROJEKTY DOMÓW Michał Kozak
ul. Żeromskiego 56
26-600 Radom
NIP:
  
573 473 444
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.architektradom.pl/
Usługi
projektowanie domów
adaptacje projektów
projektowanie wnętrz
sprzedaż projektów
Gotowe Projekty
Ponad 1000 projektów przygotowanych specjalnie dla klientów indywidualnych i firmowych. W naszym biurze możecie Państwo zamówić projekt dowolnego budynku, hali, garażu oraz elemtnów małej architektury.
Projekty Indywidualne
Przygotujmy dla Państwa projekt od podstaw, zapewniamy pełną obsłguę projektu tj. szkice, rysunki techniczne, pozwolenia, oraz specjalistyczne doradztwo na etapie budowy.
Projektowanie Wnętrz
Pomożemy Pańśtwu zagłębić się w świat architektury wnętrz poprzez wizualizacje, szkice, pomoc w zakresie umeblowania, a także indywidualne zamówienia z dostarczeniem kompletu sprzętu dla klienta.
Jesteśmy grupą doświadczonych architektów którzy nie boją się wyzwań. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług, możemy spełniać się w naszym zawodzie oferując Państwu odpowiednią jakość świadczonych uslug. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do zapozniania się z naszą ofertą m. in.:
√ projekty indywidualne
√ projekty komercyjne
√ projekty gotowych domów jednorodzinnych Radom
√ adaptacje gotowych projektów domów Radom
√ projektowanie wnętrz Radom

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.