Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie są ceny usług projektantów budynku w Twojej okolicy...

Zastanawiasz się ile kosztuje projekt domu w twojej miejscowości?? Masz inne pytania? Zadaj je używając formularza. Wpisz Miasto!!!
Opisz dokładnie czy potrzebujesz projektu indywidualnego, adaptacji projektu kupionego w internecie czy może chcesz osoby która przeprojektuje Twój "stary" dom czy mieszkanie?. SPRAWDŹ NAS... 

Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy...

 

Wpisz Twoje zapytanie

Architekt Ostrów Mazowiecka STUDIO PROJEKTOWE Adam Radomski
 
STUDIO PROJEKTOWE Adam Radomski
07-300 Ostrów Mazowiecka
Tamkowa 3
NIP: 7591288627
 
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Szanowni Państwo.
Nasza firma istnieje od 1999roku, natomiast ARCHITEKTURĄ zajmujemy się od zawsze. Oferujemy naszą wiedzę i doświadczenie w realizacji marzeń o własnym miejscu do życia lub zamierzeniach inwestycyjnych.
Oferujemy kompleksowe dokumentacje projektowe budynków mieszkalnych, handlowo-usługowych, produkcyjnych, obiektów sportowo-rekreacyjnych. Posiadamy też osiągnięcia w zakresie renowacji zabytków i rewitalizacji przestrzeni miejskich.
Wielokrotnie prowadzimy cały proces inwestycyjny od projektu do przekazania obiektu do użytkowania. Zapraszamy do współpracy na każdym etapie inwestycji.
Nasz zespół tworzą architekci:
Adam Radomski
Lucjan Chojnowski
Dorota Długołęcka
Monika Kamińska-Podeszwa
oraz inżynierowie branży konstrukcyjnej, drogowej, instalacji sanitarnej, elektrycznej, teletechnicznej i geologicznej.
Branże:
Budownictwo / Biura projektowe
Budownictwo / Firmy budowlane
Budownictwo / Budownictwo mieszkaniowe
Budownictwo / Inwestycje budowlane

http://studio-projektowe.firmy.net/

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.