Architekt Żyrardów DOMPOL 
 
DOMPOL Ewa Grzesiak
96-300 Żyrardów
Gen. Okulickiego 6b
NIP 8381061639
 
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Oferta

Koncepcje, projekty architektoniczne i budowlane.
Kosztorysy inwestorskie uproszczone i szczegółowe oraz przedmiar robót.
Przygotowanie opracowań architektoniczno-budowlanych dla potrzeb uzyskania dofinansowania inwestycji z UE.
Projekty domów mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej, ośrodków kulturalnych i rozrywkowych, hal produkcyjnych i magazynowych, budynków biurowych, instalacji budowlanych
Projekty krajobrazu, otoczenia budynku, zagospodarowania terenu, wejść do budynków, elewacji budynków itp.
Charakterystyki i Certyfikaty energetyczne mieszkań, domów, budynków, obiektów
Sprzedaż i adaptacje typowych projektów architektonicznych.
Projektowanie, aranżacje, wystrój i wyposażenie wnętrz domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, wnętrz apartamentów i mieszkań, wnętrz obiektów i przestrzeni biurowych, usługowych, handlowych i publicznych itp.
Projektowanie krajobrazu, ogrodów, terenów zieleni.
Wizualizacje architektoniczne i marketingowe 3D.
Inwentaryzacje budowlane (zabudowania gospodarcze, użytkowe itp.).
Konsultacje i doradztwo w pełnym zakresie naszej oferty.
Autorski nadzór budowlany.
Skontaktuj się z architektem w Żyrardowie.
 
http://egdompol.firmy.net/
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.