Architekt Wołomin Ireneusz Andrzej Skłodowski
 
Ireneusz Andrzej Skłodowski Pracownia Projektowa Usługi W Zakresie Budownictwa
ul.Wileńska 55A
05-200 Wołomin
NIP: 1250025409
 

Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Oferuję
projekty nowych budynków mieszkalnych i usługowych,
przebudowy i rozbudowy budynków istniejących,
adaptacje projektów powtarzalnych,
zmiany sposobu użytkowania w zależności od potrzeb,
plany zagospodarowania,
nadzory budowlane, opinie techniczne.
Moje atuty
Profesjonalizm i Niezawodność,
wieloletnie doświadczenie i zaufanie klientów,
uprawnienia zawodowe projektanta oraz kierownika budowy i robót w specjalnościach: architektonicznej i konstrukcyjno-budowlanej
Gwarantuję
Korzystając z moich usług macie Państwo pewność, że otrzymana dokumentacja nie będzie zawierała błędów, będzie kompletna i solidnie sporządzona. Ponad 20 lat na rynku pozwoliło mi zdobyć zaufanie zarówno indywidualnych klientów, jak i dużych inwestorów z terenu powiatu wołomińskiego i nie tylko. Ceny zawsze ustalane są indywidualnie po zapoznaniu się z problemem, z którym Państwo przychodzą.
Teren
Powiat wołomiński, legionowski, miński, miasto Warszawa i nie tylko...
 
http://www.sklodowski.republika.pl/

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.