CITYPROJEKT Sp. z o.o.
ul. Maciejki 35
05-830 Nadarzyn
NIP: 534-244-22-41
 
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Obsługujemy inwestycje od etapu projektu do realizacji. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie.
Obsługujemy Klientów na każdym etapie inwestycji. Współpracujemy z ekipami wykonawczymi. Wykonujemy to, co zaprojektujemy!!! Zarówno jeśli chodzi o przebudowy, jak i aranżacje i budowy domów.
Oferujemy usługi architekta, architekta wnętrz, konstruktora oraz projektantów instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania.
Przygotowane przez nas projekty zawierają świadectwa energetyczne.
Nasze biuro oferuje:
Projekty przebudowy/nadbudowy/rozbudowy istniejących domów
Adaptacje projektów gotowych
Projekty indywidualne domów
Działamy na terenie Nadarzyna, Podkowy Leśnej, Pruszkowa, Brwinowa, Milanówka, Grodziska Mazowieckiego, Piastowa, Reguł, Piaseczna, Warszawy i okolic.
Pierwsze spotkanie jest bezpłatne. Dojeżdżamy do klientów na obsługiwanym przez nas obszarze. Po wcześniejszym umówieniu spotkania możemy wyznaczyć termin nawet poza godzinami pracy biura.
 
http://www.cityprojekt.pl/
 

 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.