Architekt Trzebinia TWÓJ DOM Biuro Projektowe

TWÓJ DOM S.C.
ul. Tadeusza Kościuszki 96
32-540 Trzebinia
NIP: 628-226-08-37
 
 
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.twojdom-pp.pl/
tel.: +48 32 761 00 90
tel. kom: +48 668 125 042
tel. kom: +48 607 094 391
Olkusz
ul. Kazimierza Wielkiego 18
32-300 Olkusz
Nasza Firma powstała z pasji, wiedzy oraz bogatego doświadczenia zawodowego. Specjalizujemy się w tworzeniu wysokiej jakości projektów budowlanych. Biuro projektowe „Twój Dom” oparte jest na świetnie skoordynowanej współpracy specjalistów z długoletnim doświadczeniem w branży budowlanej, którzy wnoszą do projektów swoją pasję oraz zaangażowanie.
Na naszej stronie publikujemy bogaty wachlarz usług z branży architektonicznej począwszy od prac związanych z doradztwem przy wyborze potencjalnych terenów pod inwestycję oraz analizę urbanistyczną, poprzez przygotowanie projektu budowlanego, prowadzenie procedur administracyjnych umożliwiających realizację inwestycji na danym terenie, a skończywszy na promocji zamierzeń inwestycyjnych i nadzorze budowlanym.

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.