Architekt Suwałki E-SYSTEM Elżbieta Andruszkiewicze
 
E-SYSTEM Elżbieta Andruszkiewicz
16-400 Suwałki
ul. Młynarskiego 7/50
NIP: 5421120046
 
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
16-400 Suwałki
ul. Młynarskiego 7/50 (Pracownia)
16-503 Krasnopol
Mikołajewo 10
 
O Nas
Pracownia architektoniczna e-System oferuje pełen zakres usług projektowych. W zależności od wymagań i potrzeb klienta przygotowujemy dokumentację od koncepcji po projekty wykonawcze, łącznie z projektami branżowymi oraz wymaganymi uzgodnieniami. Pomagamy w przygotowaniu wniosków urzędowych związanych z realizacją inwestycji: od wniosków o wydanie decyzji o warunkach zabudowy do wniosków o pozwolenie na budowę.
 
Wykonujemy:
- projekty budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych,
- projekty obiektów turystycznych, m.in. pensjonatów, budynków agroturystycznych,
- projekty obiektów użyteczności publicznej i komercyjnych, m.in. sal konferencyjno-bankietowych i weselnych, budynków usługowych, budynków biurowych i handlowych,
- projekty modernizacji, przebudowy i adaptacji obiektów istniejących,
- inwentaryzacje budowlane,
- adaptacje projektów katalogowych i typowych.

Współpracujemy ze specjalistami ze wszystkich istotnych dla inwestycji dziedzin projektowania i wykonawstwa. Zapraszam do współpracy - mgr inż. arch. Elżbieta Andruszkiewicz
 
http://www.architektsuwalki.com/

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.