Architekt Suwałki PROJEKTOR Biuro Projektowe
 
PROJEKTOR
Noniewicza 85c
16-400 Suwałki
NIP: 7451293396
 
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
O nas
Projektor jest biurem projektowym architektoniczno- inżynieryjnym. Wykonujemy dokumentację projektową budynków, obiektów budowlanych i związanych z nimi elementów infrastruktury technicznej. Projektujemy uzbrojenie terenu oraz wykonujemy inne, specjalistyczne opracowania związane z procesem inwestycyjnym. Oferujemy najlepsze ceny za wysoką jakość opracowań. Wykonujemy również adaptacje projektów domów gotowych oraz wykonujemy projekty indywidualne. Działając na rynku od ponad 15 lat jesteśmy gwarantem wiarygodności i rzetelności. Zapraszamy do współpracy.
 
Oferta
Specjalnością firmy jest kompleksowe przygotowanie dokumentacji – z obsługą prawną od pierwszego dokumentu. Zajmujemy się również zleceniami odnośnie : obsługi prawnej, kosztorysowania, wykonywania operatów wodno prawnych, sporządzania ocen i raportów oddziaływań na środowisko, aranżacjami wnętrz, audytami energetycznymi, kolorystykami, nadzorami budowlanymi. Projektujemy obiekty wszystkich funkcji, w tym rozbudowy, przebudowy, modernizacje, adaptacje i inne. Nasze projekty są rygorystycznie sprawdzane przez specjalistów swoich dziedzin, tak by rozstrzygnąć wszystkie techniczne oraz prawne wątpliwości. Założeniem jest spełnienie oczekiwań Inwestora i urealnienie ich. Oferujemy obsługę prawną, pełen zakres dokumentacji technicznej, możliwie najkrótsze terminy oraz rynkowe, negocjowane ceny. Zależy nam na zapewnieniu maksymalnego komfortu podejmowania decyzji na każdym etapie inwestycji – traktujemy nasz produkt jako kluczowy dla użytkownika, otoczenia w kontekście miejsca (lokalnych wartości kulturowo – przestrzennych) oraz Inwestora – osoby angażującej niejednokrotnie potężne środki finansowe.

 http://pracownia-projektor.pl/

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.