Architekt Skarżysko-Kamienna PI ARCHITEKCI Paulina Pochwała Wentrych
 
PI ARCHITEKCI Paulina Pochwała Wentrych
ul. Sokola 30
26-110 Skarżysko-Kamienna
NIP: 6631671273
  
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

PRACOWNIA PROJEKTOWA
PI ARCHITEKCI
SKARŻYSKO-KAMIENNA
FIRMA PI ARCHITEKCI PRZYGOTUJE DLA PAŃSTWA OD PODSTAW PROJEKTY INDYWIDUALNE I PROJEKTOWANIE WNĘTRZ. ZAPEWNIAMY PEŁNĄ OBSŁUGĘ PROJEKTU, OD SZKICÓW DO PROFESJONALNEGO DORADZTWA NA ETAPIE BUDOWY.
PROJEKTY DOMÓW JEDNORODZINNYCH I ARCHITEKTURA WNĘTRZ
Indywidualne podejście do każdego projektu pełne zaangażowanie i profesjonalizm sprawia, że nasi Klienci są w pełni usatysfakcjonowani. Cały proces projektowy jest wykonywany na nowoczesnym oprogramowaniu pozwalający projektantom i Inwestorom kontrolować w łatwy sposób proces projektowania, koordynacji symulowania i wizualizacji. Zapraszamy Państwa do zapoznaniem się ze szczegółami naszej oferty, kontaktu telefonicznego bądź osobistego stawienia się w naszej Pracowni Projektowej w Skarżysku-Kamiennej.
Celem działalności naszej Pracowni Projektowej jest tworzenie architektury niebanalnej, opartej o indywidualne pomysły i rozwiązania architektury, która tworzy perfekcyjny balans pomiędzy formą, a funkcją. Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu szerzej patrzymy na świat, zmieniające się trendy i technologię. Ścisła współpraca Pracowni z Inwestorem prowadzi do tworzenia architektury wnętrz, która spełnia potrzeby oczekiwania i wytyczne Inwestora.
PROJEKTOWANIE BUDYNKÓW I WNĘTRZ
PROJEKTY INDYWIDUALNE
Przygotujmy dla Państwa projekt od podstaw, zapewniamy pełną obsługę projektu tj.:
szkice, rysunki techniczne, oraz specjalistyczne doradztwo na etapie budowy.
Specjalizujemy się w projektach wnętrz i domów jednorodzinnych.
Projektowanie wnętrz
Pomożemy Państwu zagłębić się w świat architektury wnętrz poprzez wizualizacje, szkice, pomoc
w zakresie umeblowania, a także indywidualne zamówienia z dostarczeniem kompletu sprzętu dla klienta.
 
http://www.piarchitekci.pl/
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.