Architekt Brodnica
 
PAWEŁ ZANIECKI PRACOWNIA PROJEKTOWA
ul. Świętokrzyska 7/14
87-300 Brodnica
NIP 8741614521
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
Jesteśmy młodą, rozwijającą się firmą działającą na rynku lokalnym od początku 2011r. Biuro konstrukcyjne tworzy dwóch projektantów specjalizujących się w projektowaniu konstrukcji budowlanych. Doświadczenie zdobywaliśmy przy realizacji obiektów z zakresu budownictwa mieszkaniowego, obiektów biurowych, handlowych i przemysłowych oraz konstrukcji pod pylony i banery reklamowe. W zakresie naszych projektów znajdowały się konstrukcje stalowe, żelbetowe, drewniane oraz tradycyjne. Wykonujemy również inwentaryzacje architektoniczne budynków oraz oceny ich stanu technicznego.
Posiadamy uprawnienia bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do projektowania, jak i kierowania i nadzorowania wszelkich budów. Na stałe współpracujemy z zespołem architektów oraz projektantów branżowych tworząc również kompleksowe opracowania architektoniczno-budowlane.
Projekty wykonujemy na wszystkich stadiach - od koncepcji, poprzez projekt budowlany, na projekcie wykonawczym kończąc. Wszystkie dokumentacje opracowujemy rzetelnie zarówno pod względem walorów architektoniczno – estetycznych, jak i techniczno -wykonawczych oraz ekonomicznych.
Świadczymy samodzielne usługi dla firm budowlanych, klientów indywidualnych, jednostek administracji publicznej, biur architektonicznych oraz innych biur konstrukcyjnych. Pracujemy również jako podwykonawcy dla zewnętrznych pracowni projektowych.
 

Telefon: 603 440 390
e-mail: pracownia @pinbrodnica.pl
mgr inż. PAWEŁ ZANIECKI
tel. kom. +48 603 44 03 90
email: pawel @pinbrodnica.pl
mgr inż. MARCIN MALINOWSKI
tel. kom. +48 660 54 85 17
email: marcin @pinbrodnica.pl
http://www.pinbrodnica.pl/

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.