Nasz PORTAL poleca tego Architekta !!!
Plan ArchitekciNasza pracownia istnieje od 2009 r. i jest autorskim biurem projektów architektonicznych. Zajmujemy się indywidualnym projektowaniem domów, budynków wielorodzinnych i osiedli, obiektów usługowo-handlowych, służby zdrowia, komercyjnych, przemysłowych - podejmujemy każde wyzwanie, bez względu na wielkość i zakres tematu.
Przeprowadzamy obsługę formalno-prawną związaną z procedurami zgłoszeń i pozwoleń, oferujemy nadzór autorski nad realizacją od działki po realizację.
Plan Architekci
ul. Sienkiewicza 5, 43-100 Tychy
tel. 668-320-715,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Posiadamy własny dział zajmujący się nieruchomościami a także zaprzyjaźnionych wykonawców, dzięki czemu możemy zapewnić kompleksową obsługę procesu inwestycyjnego - od pozyskania działki, przez projekt i pozwolenie, po realizację i oddanie do użytkowania

Projekty indywidualne
Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny - rozmawiamy z inwestorem, żeby poznać jego potrzeby, analizujemy uwarunkowania dla wybranego terenu, doradzamy. Pierwszą fazą projektową zawsze jest koncepcja, którą konsultujemy z klientem, aż osiągnie ona ostateczny kształt, będący punktem wyjścia dla dalszych etapów - projektu budowlanego, służącego pozyskaniu pozwolenia na budowę, oraz projektów wykonawczych w poszczególnych branżach, stanowiących właściwy materiał do prowadzenia budowy

Nie wykonujemy adaptacji tak zwanych projektów "gotowych"

Kontakt
Nasze biuro mieści się w Tychach przy ul. Sienkiewicza 5
tel. 668-320-715
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://plan-architekci.pl/ 

Zapraszam do kontaktu
arch. Aleksander Zawiślak
 
Małgorzata Demel-Zawiślak
 
 
 

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.