Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie są ceny usług projektantów budynku w Twojej okolicy...

Zastanawiasz się ile kosztuje projekt domu w twojej miejscowości?? Masz inne pytania? Zadaj je używając formularza. Wpisz Miasto!!!
Opisz dokładnie czy potrzebujesz projektu indywidualnego, adaptacji projektu kupionego w internecie czy może chcesz osoby która przeprojektuje Twój "stary" dom czy mieszkanie?. SPRAWDŹ NAS... 

Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy...

 

Wpisz Twoje zapytanie

Architekt Swarzędz PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA Joanna Przybyła
 
PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA Joanna Przybyła
os. Edwarda Raczyńskiego 30/23
62-020 Swarzędz
NIP: 7772520016
 
668-032-594
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.architekt-przybyla.pl/
Indywidualne projekty obiektów budowlanych ↓
Pracownia oferuje projekty:
budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych,
budynków użyteczności publicznej - budynków biurowych, usługowych, handlowych, budynków opieki zdrowotnej itd.,
budynków zamieszkania zbiorowego - hoteli, moteli, pensjonatów, internatów, akademików itd.,
budynków gospodarczych, garażowych, magazynowych, produkcyjnych, warsztatowych, inwentarskich i innych,
obiektów sportowych.
Projekt budowlany może dotyczyć: budowy nowego obiektu, rozbudowy, nadbudowy, przebudowy istniejącego obiektu oraz rozbiórki obiektu budowlanego i jest niezbędną częścią dokumentacji budowlanej na podstawie, której inwestor otrzyma pozwolenie na budowę.
Dobrze opracowany projekt budowlany budynku musi spełniać oczekiwania klienta, musi być przejrzysty, zrozumiały, zaprojektowany obiekt musi zapewniać wysoki komfort użytkowania. Projekt taki ma wyjątkowy charakter, jest niepowtarzalny i unikalny, wymaga współpracy specjalistów z różnych dziedzin powiązanych z budownictwem. Dlatego pracownia oferuje projekty budowlane, wykonawcze i powykonawcze w zakresie architektury, konstrukcji, instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych oraz technologicznych.
Projektowanie obiektu budowlanego jest fazowe i obejmuje:
wykonanie koncepcji architektonicznej, w której określane są rozwiązania przestrzenne dotyczące układu funkcjonalnego i bryły budynku;
po akceptacji przez inwestora przedstawionej mu koncepcji przechodzi się do wykonania projektu budowlanego, który przedstawia sposób i technologię, w jakiej budynek ma powstać, złożony jest z części opisowej i rysunkowej;
w celu uzyskania pozwolenia na budowę należy skompletować dokumenty, które łącznie z projektem planu zagospodarowania działki i projektem budowlanym tworzą dokumentację budowlaną;
niejednokrotnie, po uzyskaniu pozwolenia na budowę obiektu o skomplikowanej formie architektoniczno - konstrukcyjnej, inwestor życzy sobie wykonania projektu wykonawczego.

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.