Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie są ceny usług projektantów budynku w Twojej okolicy...

Zastanawiasz się ile kosztuje projekt domu w twojej miejscowości?? Masz inne pytania? Zadaj je używając formularza. Wpisz Miasto!!!
Opisz dokładnie czy potrzebujesz projektu indywidualnego, adaptacji projektu kupionego w internecie czy może chcesz osoby która przeprojektuje Twój "stary" dom czy mieszkanie?. SPRAWDŹ NAS... 

Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy...

 

Wpisz Twoje zapytanie

Architekt Swarzędz EURYTHMIA Biuro Projektowe
 
EURYTHMIA Biuro Projektowe
os. Kościuszkowców 41
62-020 Swarzędz
NIP: 7772604612
 
 
607 367 436
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.eurythmia.pl
EURYTHMIA = DOBRY RYTM
Nazwa pracowni została zaczerpnięta z dzieła "De Architectura" (O architekturze ksiąg dziesięć) napisanego pod koniec I w. p.n.e przez Witruwiusza.
Pracownia architektoniczna została założona w 2009 roku przez mgr inż. arch. Aleksandrę Jackowską, która posiada uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń od 2010 roku.
Członek Wielkopolskiej Okręgowej Izby Architektów.
Właścicielka pracowni jest absolwentką Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej.
PROJEKTY WNĘTRZ KOMERCYJNYCH I PRYWATNYCH
Naszą pasję stanowią wszelkiego rodzaju wnętrza, do których podchodzimy bardzo indywidualnie.
Poniżej przedstawiamy zakres projektu / aranżacji wnętrz:
- przy pierwszym spotkaniu przeprowadzamy ogólną inwentaryzację remontowanych pomieszczeń (+ dokumentacja fotograficzna)
- następnie przedstawiamy kilka wariantów w formie rysunków 3d
- ostateczny projekt wnętrza przedstawiamy w postaci fotorealistycznej wizualizacji
- w projekcie końcowym znajduje się szereg rysunków technicznych / wykonawczych zawierających rzuty i kłady ścian z projektami płytek, sufitów, oświetlenia, elektryki, mebli itp.
- do projektu załączamy zestawienie materiałów wykończeniowych i wyposażenia
- Pomagamy klientom przy zakupie proponowanych materiałów i produktów, tak aby nie został przekroczony budżet
- Zapraszamy na porady i konsultacje w zakresie doboru kolorystyki, materiałów wykończeniowych, mebli, oświetlenia, elementów dekoracyjnych, tkanin, itp.
INDYWIDUALNE PROJEKTY DOMÓW JEDNORODZINNYCH
Proponujemy oryginalne, ciekawe oraz jednocześnie współczesne projekty domów jednorodzinnych.
Naszym celem jest uzyskanie jednorodnego projektu spełniającego Państwa wymagania oraz wymogi prawa budowlanego.
Przy projektach kładziemy ogromny nacisk na energooszczędność poprzez zastosowanie odpowiedniej technologii, materiałów oraz produktów. Dzięki takiemu podejściu otrzymujemy projekty domów o wysokim standarcie wykończenia, których koszt eksploatacji jest na relatywnie niskim poziomie. Pozwala to cieszyć się wymarzonym domem przez dziesiątki lat bez dodatkowych wysokich obciążeń finansowych.
OFERUJEMY KOMPLEKSOWE USŁUGI W ZAKRESIE:
- projekty wnętrz mieszkalnych, biurowych,
handlowych
- projekty domów jednorodzinnych,
- projekty remontów, adaptacji i modernizacji
- pomoc w uzyskaniu decyzji o warunkach zabudowy
- inwentaryzacje
- ekspertyzy techniczne
- sprawujemy nadzór autorski
- porady i konsultacje architektoniczne
- pomoc w uzyskaniu decyzji, opinii

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.