Architekt Stalowa Wola AWART Zespół Projektowy
 
Zespół Projektowy AWART Wiesław Łukasiewicz Małgorzata Łukasiewicz Bartosz Łukasiewicz
ul. Wojska Polskiego 4a/6
37-450 Stalowa Wola
NIP: 8650017015
 
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Jesteśmy zespołem projektantów: architektury, konstrukcji, wystroju wnętrz, infrastruktury technicznej i grafiki komputerowej. Oferujemy usługi kompleksowej realizacji projektów o skrajnie różnej skali i funkcji oraz pomoc w załatwieniu wszelkich formalności.
Nasze biuro oferuje kompleksową obsługę inwestycji różnego typu: od koncepcji po pozwolenie na budowę.
Nasi architekci i inżynierowie przygotowują projekty indywidualne dla wymagających — od wiat i altan, przez hale magazynowe, rozbudowy obiektów już istniejących, po kompletnie nowe, wielopiętrowe budynki usługowo-handlowe bądź użyteczności publicznej. Nasze bogate referencje to najlepsza reklama naszego doświadczenia.
Przygotowujemy również adaptacje projektów typowych zaprzyjaźnionych z nami biur projektowych do warunków terenowych — doskonałe rozwiązanie budżetowe dla osób marzących o własnym domu. Nasza oferta obejmuje umiejscowienie budynku na działce, wprowadzenie zmian koniecznych do spełnienia lokalnych warunków bądź wymagań Klienta, projekty przyłączy mediów, załatwienie wszelkich formalności, a także nadzór budowlany.
 
http://awartprojekt.pl/

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.