Architekt Stalowa Wola PRACOWNIA PROJEKTOWA BUDOFROM
 
PRACOWNIA PROJEKTOWA BUDOFROM
Wojska Polskiego 16A
37-450 Stalowa Wola
NIP: 8651107921
 
 

Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Usługi projektowe- szczegółowa oferta:
gotowe projekty domów i budynków – indywidualne projektowanie budynków, w tym mieszkalnych, przemysłowych, użyteczności publicznej
projektowanie rozbudów i przebudów budynków
zmiany sposobów użytkowania obiektów
adaptacja projektów gotowych
projekty zagospodarowania przestrzennego
projekty i obliczenia konstrukcyjne
projekty zjazdów z dróg publicznych i ogólnie organizacja ruchu na czasy wykonywanych robót drogowych oraz stała organizacja ruchu
wydawanie orzeczeń o stanie technicznym obiektów
świadectwa energetyczne
inwentaryzacje budowlane
okresowe przeglądy budynków
kompleksowe przygotowywanie dokumentacji projektowych do pozwoleń na budowę
pomoc w zakresie doradztwa technicznego oraz formułowania i wypełniania wniosków
Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby i omówienia wszelkich szczegółów współpracy osobiście. Działamy na terenie województwa podkarpackiego. Jeżeli życzyliby sobie Państwo spotkania w innym terminie np. w sobotę, informujemy, że istnieje taka możliwość, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.
Gwarantujemy najwyższą jakość usług projektowych, rzetelność i kompetencję.
 
http://projektybudofrom.pl/

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.