Architekt Grodków
 
KREATOM projekty nadzór budownictwo
Michał Zimecki
ul. Sienkiewicza 39
49-200 Grodków
NIP: 754-265-92-59
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Opis działalności
Załatw pozwolenie na budowę bez wychodzenia z domu, bez straty czasu, bez zbędnych wydatków, bez stresu.

Wykonuję:
-adaptację projektów typowych
-projekty indywidualne wszelkich budynków i budowli
-projekty przebudowy budynków istniejących
-zmiany sposobu użytkowania
-projekty wykonawcze konstrukcji
Każda budowa potrzebuje kierownika budowy, świadczę również usługi nadzorowania i prowadzenia budowy zgodnie z prawem budowlanym.

Potrzebujesz projektu i kierownika budowy, już znalazłeś.
Taniej i solidniej się nie da.

Nie biorę zaliczek, płacisz po uzyskaniu pozwolenia!

Zapoznaj się z moją ofertą: www.kreatom.pl

Obsługuję całe województwo opolskie i część dolnośląskiego;
Opole, Murów, Turawa, Dobrzeń Wielki, Tułowice, Łambinowice, Niemodlin, Komprachcice, Ozimek, Otmuchów, Nysa, Pakosławice, Skoroszyce, Grodków, Brzeg, Skarbimierz, Olszanka, Lewin Brzeski, Prudnik, Oława, Wrocław, Strzelin
 
www.kreatom.pl

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.