Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie są ceny usług projektantów budynku w Twojej okolicy...

Zastanawiasz się ile kosztuje projekt domu w twojej miejscowości?? Masz inne pytania? Zadaj je używając formularza. Wpisz Miasto!!!
Opisz dokładnie czy potrzebujesz projektu indywidualnego, adaptacji projektu kupionego w internecie czy może chcesz osoby która przeprojektuje Twój "stary" dom czy mieszkanie?. SPRAWDŹ NAS... 

Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy...

 

Wpisz Twoje zapytanie

ARCHITEKCI DWD Dariusz Dunajski
 
DWD Architekci Dariusz Dunajski
al. Piłsudskiego 5 A
06-500 Mława
NIP 569-17-57-084
 
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Oddział Olsztyn
ul. Minakowskiego 12/50
10-768 Olsztyn
 
DOMY MIESZKALNE
Projektujemy domy mieszkalne: jedno i wielorodzinne (tzw. projekty indywidualne). Projekty te przygotowane są pod indywidualnego Klienta, co w praktyce oznacza, że są dostosowane do potrzeb, oczekiwań i gustu konkretnego Klienta. Projekty indywidualne zawierają rozwiązania architektoniczne, technologiczne i materiałowe dostosowane do każdego przypadku, tak aby powstała przyjazna i wygodna przestrzeń dla całej Twojej Rodziny.
Dzięki temu projekty indywidualne są szyte na miarę każdego Klienta!
Wykonujemy również projekty rozbudowy, nadbudowy i przebudowy już istniejących budynków.

DOMY WARMIŃSKIE
Projektujemy Domy Warmińskie nawiązujące w swojej konstrukcji oraz wykorzystywanym naturalnym materiałom (typu drewno, kamień, czerwona cegła) do dawnego budownictwa charakterystycznego dla architektury regionalnej Warmii i Mazur. Połączenie starego stylu warmińskiego z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi, współczesnymi standardami budowy oraz zastosowaniem technologii nowej generacji daje wyjątkowy, niepowtarzalny efekt.
Wykonujemy również przebudowy, rozbudowy i adaptacje starych budynków na domy regionalne, tak aby wpisywały się w lokalne otoczenie oraz krajobraz.

BUDYNKI KOMERCYJNE
Projektujemy nowoczesne budynki oraz modernizujemy istniejące obiekty (w tym dokonujemy zmiany sposobu użytkowania) stosując niebanalne, kreatywne rozwiązania, tak aby obiekty spełniały oczekiwania Klienta, w szczególności w zakresie funkcjonalności, użytkowości i estetyki.
W ramach tej kategorii wykonujemy m.in. projekty:
obiektów handlowych (m.in. pawilonów handlowych),
obiektów biurowych,
obiektów usługowych,
obiektów przemysłowych,
obiektów produkcyjnych,
budynków gospodarczych,
obiektów technicznych (magazyny, hale itp.).
 
Napisz, dowiedz się więcej o architektach z Olsztyna.
http://www.dunajskiarchitekt.pl

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.