Architekt Oława ETKA-PROJEKT Pracownia Projektowa
 
ETKA-PROJEKT
ul. B. Chrobrego 17/3
55-200 Oława
NIP 9121103123
 
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 

Witamy na stronie internetowej Pracowni Projektowej ETKA-PROJEKT. Nasza pracownia została założona w 1998 r. i stanowi zespół młodych ale doświadczonych projektantów, którzy nie boją się wyzwań i dzięki zaangażowaniu i nowatorskim rozwiązaniom spełnią Państwa oczekiwania. Wykonujemy projekty budynków mieszkalnych, usługowych i innych we wszystkich branżach (architektoniczna, konstrukcyjna, instalacje i sieci sanitarne i elektryczne).
Oprócz projektowania zajmujemy się nadzorowaniem robót budowlanych i wykonywaniem innych opracowań związanych z obiektami budowlanymi. Za naszym pośrednictwem można również kupić wszystkie dostępne na rynku gotowe projekty oraz wykonać ich adaptację do warunków lokalnych. Na Państwa zlecenie poprowadzimy wszystkie sprawy formalne w urzędach. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertę naszych usług.
 
 
 
 
 
 
 
tel./fax 71-30-32-805
603-685-925
e-mail: biuro etka.pl
http://www.etka.pl/

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.