Architekt Nowy Sącz
 
Baubox sp. z o.o.
ul. - 125
32-700 Damienice
NIP: 8681960810
 
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Adres: 33-300 Nowy Sącz, ul. Traugutta 37/55
 
Pracownia architektoniczna BAUBOX zrzesza projektantów branży architektonicznej, konstrukcyjnej, sanitarnej, elektrycznej i drogowej oraz wykonawców robót budowlanych.
Partnerzy:
Damian Sediwy
Robert Sediwy
Andrzej Jeż
Mariusz Basiaga
Blanka Czekalska
Emil Kubacki
Jacek Pietruszka
Ryszard Ogorzelski
Jacek Koszkul
Bogdan Ciszkowski
Paweł Struziak
Co możesz zyskać, współpracując z nami?
- dobry projekt zarówno pod kątem rozwiązań funkcjonalno-przestrzennych, jak również założeń technicznych i ekonomicznych
- terminowość i utrzymanie wstępnie założonego budżetu inwestycji
- elastyczność w decyzjach projektowych
- wysoką jakość na każdym etapie powstawiania projektu
- minimalizację kosztów inwestycji
- na życzenie-wykorzystanie źródeł energii odnawialnej w opracowaniach projektowych
- kompetentnego partnera
- twórczy Zespół projektowy z wieloletnim doświadczeniem
- współpracę z firmami wykonawczymi
- satysfakcję z efektu wspólnej pracy i jej efektów końcowych!
W ramach prowadzonej działalności oferujemy pełen zakres usług architektonicznych:
- projektowanie architektoniczno-budowlane (architektura, konstrukcja, instalacje sanitarne, instalacje elektryczne, drogi, charakterystyki energetyczne, ekspertyzy techniczne, kosztorysy ślepe i inwestorskie)
- projekty zagospodarowania terenu działki
- nadzory autorskie
- pomoc przy dokonywaniu odbioru inwestycji
- tworzenie wizualizacji oraz grafiki projektowej
 
www.baubox.pl

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.