Architekt Łącko BIURO PROJEKTÓW KONSTRUKTOR SC Jacek Tomasz Kałuziński Adam Wróblewski Roman
 
BIURO PROJEKTÓW KONSTRUKTOR SC Jacek Tomasz Kałuziński Adam Wróblewski Roman
Łącko 277
33-390 Łącko
NIP: 7342882082
 
 

Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Nasza oferta obejmuje:
-pełnobranżowe projekty budowlane oraz wykonawcze m.in.:
Budynki mieszkalne jednorodzinne
Budynki mieszkalne wielorodzinne
Budynki handlowe
Budynki usługowe
Budynki biurowe
Budynki przemysłowe i magazynowe
Budynki gospodarcze
Hotele
Pensjonaty
Budynki letniskowe, zakwaterowania turystycznego
Budynki oświaty, kultury i sportu
Obiekty sportowe, boiska sportowe, wielofunkcyjne
Zagospodarowania terenów rekreacyjnych i inne w zakresie architektury, konstrukcji, instalacji sanitarnych,instalacji elektrycznych,
-projekty rozbudowy, przebudowy oraz zmiany sposobów użytkowania budynków istniejących,
-projekty gotowe budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, gospodarczych, garaży, budynków przemysłowych, magazynowych, itp.
-adaptację projektów typowych, projekty zagospodarowania działek
-inwentaryzacje budowlane,
-świadectwa charakterystyki energetycznej budynków,
-ekspertyzy budowlano-konstrukcyjne,
-ekspertyzy mykologiczne,
-pozostałe opracowania dokumentacji projektowej: operaty, projekty technologii itp. wraz z uzgodnieniami ze służbami sanitarnymi, bhp oraz zabezpieczeń przeciw pożarowych,
-projekty indywidualne architektoniczno-budowlane,
-projekty konstrukcji,
-projekty instalacji wewnętrznych i zewnętrznych,
-nadzorowanie budowlane,
-kosztorysowanie,
-obsługa inwestycji
 
http://www.konstruktor.archino.pl/

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.