Architekt Ptaszkowa CREATIVE ARCHITECTURE Pracownia Projektowa Gaborek Jakub
 
CREATIVE ARCHITECTURE Pracownia Projektowa Gaborek Jakub
Ptaszkowa 600
33-333 Ptaszkowa
NIP:7343490639
  

Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Wykonujemy kompleksowe projekty:
-budynków mieszkalnych, usługowych,
–obiektów gospodarczych, garażowych,
–małej architektury (altany, tarasy, nawierzchnie),
–elewacji budynków,
Dodatkowo specjalizujemy się w projektach wnętrz:
-domów, mieszkań, apartamentów,
–pojedynczych pomieszczeń mieszkalnych,
–biur, restauracji, hoteli, salonów SPA,
Pasjonujemy się również trójwymiarową grafiką przestrzenną w zakresie:
-fotorealistycznych wizualizacji,
–animacji architektonicznych,
Dodatkowe usługi:
-inwentaryzacje budowlane,
–projekty rozbudowy budynków,
–legalizacja samowoli budowlanych (obiektów bez pozwolenia na budowę).
Z jakich usług możesz skorzystać?
Jeśli nie wiesz dokładnie czego potrzebujesz, również zapraszamy do kontaktu, wysłuchamy Cię i doradzimy najlepsze rozwiązanie. Nigdy nie proponujemy czegoś ponad Twoje potrzeby.
Dzięki współpracy z nami zyskujesz!
Nie ograniczamy się jedynie do projektu, od samego początku współpracy wspólnie określimy zakres obowiązków.
Specjalnie dla Ciebie możemy:
-polecić odpowiednich wykonawców, którzy starannie zrealizują projekt,
–udzielać wskazówek podczas realizacji projektu,
–prowadzić wizyty w miejscu prac,
–całkowicie zastąpić Cię we wszystkich sprawach formalnych oraz związanych z realizacją projektu.
 
http://creative-architecture.pl/

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.