Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy

Wypełnij formularz i dowiedz się jakie są ceny usług projektantów budynku w Twojej okolicy...

Zastanawiasz się ile kosztuje projekt domu w twojej miejscowości?? Masz inne pytania? Zadaj je używając formularza. Wpisz Miasto!!!
Opisz dokładnie czy potrzebujesz projektu indywidualnego, adaptacji projektu kupionego w internecie czy może chcesz osoby która przeprojektuje Twój "stary" dom czy mieszkanie?. SPRAWDŹ NAS... 

Porównaj ceny usług Architektów z Twojej okolicy...

 

Wpisz Twoje zapytanie

Architekt Nowa Sól Wawrzyniak Paweł Biuro Projektowe
 
Biuro Projektowe Wawrzyniak Paweł
ul. Zamenhofa 4c/4
67-100 Nowa Sól
NIP: 9251969128
 
 
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Adaptacja projektu domu jest niezbędna, aby uzyskać pozwolenie na budowę. Polega ona na dostosowaniu projektu typowego do lokalnych warunków, a także na wprowadzeniu proponowanych przez inwestora zmian. Wykonywany jest również projekt zagospodarowania działki, zgodnie z wymaganiami miejscowego planu lub decyzji o warunkach zabudowy, opieczętowany i uzupełniony o niezbędne dokumenty od dysponentów sieci. Dlaczego warto zlecić nam wykonanie adaptacji:
Przy zakupie projektu za naszym pośrednictwem oferujemy atrakcyjne rabaty na adaptację,
Posiadamy długoletnie doświadczenie w uzyskiwaniu pozwoleń na budowę na terenie Nowej Soli wraz z okolicznymi powiatami: Otyń, Kożuchów, Nowe Miasteczko, Bytom Odrzański, Siedlisko oraz Zielona Góra,
Gwarantujemy krótki czas wykonania adaptacji: 3-4 tygodnie od momentu skompletowania potrzebnych dokumentów,
Sprawdzamy projekt gotowy pod względem wymagań decyzji o warunkach zabudowy lub planu miejscowego,
Dostosowujemy projekt fundamentów do warunków geologicznych na działce,
Przejmujemy na siebie funkcję głównego projektanta obiektu,
Służymy radą i pomocą w załatwieniu spraw formalnych oraz uzyskaniu niezbędnych uzgodnień,
Przygotujemy dokumenty celem uzyskania decyzji lokalizacji zjazdu, uzgodnienia konserwatorskiego.
 
http://bp-wawrzyniak.pl/

Portal www.Znany-Architekt.pl Ogólnopolska Baza

Dobry Architekt

Dobry architekt to pierwsza i najważniejsza sprawa którą powinien przemyśleć inwestor rozpoczynający budowę domu. Dobry Architekt to osoba która pomoże nam sprawnie przebrnąć przez zawiłości całego procesu. Biuro projektowe to zespół fachowców którzy zgodnie z prawem budowlanym przełożą nasze pomysły na gotowy projekt. Realizacja najważniejszej inwestycji w życiu wymaga kompetencji i fachowości osób projektujących. Jak stara prawda uczy fachowców szukamy najczęściej z polecenia. Jednak w dobie Internetu mamy do dyspozycji serwisy skupiające znanych architektów w całej Polsce, którym warto też zaufać.
Podstawowym kryterium przy wyborze biuro architektonicznego jest łatwość komunikacji z inwestorem oraz otwartość na jego pomysły. Dlatego przed jego wyborem warto przeglądnąć porfolio próbując dopasować je do naszych upodobań. Każdy bowiem posiada własną unikatową wrażliwość artystyczną przejawiającą się w jego pracach. Nie bez znaczenia jest również bliskość biura projektowego i planowanej budowy – ułatwi to bowiem prace już na etapie realizacj.

Współpraca z inwestorem zaczyna się w momencie podpisania umowy a kończy ją zakończenie budowy. W tym czasie możemy wyszczególnić kilka etapów. Pierwszym z nich jest zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora i ustalenie zakresu prac. Kolejnym ważnym etapem jest opracowanie projektu koncepcyjnego.  Jest to wstępna wersja projektu zawierająca rozwiązania zaproponowane przez architekta z uwzględnieniem uwag inwestora. W następnych krokach architekt składa dokumenty o pozwolenie na budowę. W tym samym czasie po dogłębnych konsultacjach w biurze projektowym powstaje już projekt budowlany.  Jest to zestaw rysunków przygotowywany z myślą o wykonawcach. Po uzyskaniu zgody na budowę inwestor wybiera wykonawcę robót, samodzielnie bądź nadal korzystając z doświadczenia dobrego architekta i jego pracowni projektowej. Na etapie budowy rola architekta ogranicza się do sprawowania nadzoru nad kolejnymi etapami budowy. Pracownicy biura architektonicznego są też nierzadko proszeni o poradę przez wykonawców w sytuacjach wątpliwych przy realizacji projektu.